Anna Dereszowska broni się w "Twoim Stylu": Zdarza mi się flirtować. Nieświadomie!

Robi dobrą minę do złej gry?

Wygląda na to, że Annę Dereszowską trochę zaczęły już denerwować plotki o kryzysie w jej małżeństwie i postanowiła nieco popracować nad swoim medialnym wizerunkiem. W najnowszym numerze " Twojego Stylu "aktorka, jednak nie dementuje zdecydowanie plotek o rozstaniu.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska KAPIF

Nie odnoszę się do plotek.

Cóż odpowiedź nieco wymijająca. Jednak być może ostrożność podyktowana jest troską o dziecko.

Córka jest dla mnie najważniejsza. Świadomość odpowiedzialności za nią sprawia, że trzy razy się zastanowię, zanim zrobię coś, co mogłoby zburzyć jej spokój - powiedziała w wywiadzie .

Czyżby więc aktorka nadal się zastanawiała? A może na coś ją przygotowuje?

Już wiele rzeczy rozumie, wyczuwa napięcie między dorosłymi i wyciąga swoje wnioski. Chcę z nią o wszystkim na bieżąco rozmawiać, żeby nie musiała z czymś borykać się sama -zwierzyła się w rozmowie z Twoim Stylem .

Anna Dereszowska.Anna Dereszowska. fot. KAPIF

W podjęciu decyzji na pewno nie pomagają jej mężczyźni, którzy ją otaczają. Dereszowska jest piękną kobietą, świadomą swoich atutów. Podjęcie niezobowiązujące flirtu nie stanowi dla niej problemu. Robi to wręcz bezwiednie.

Ale mnie też zdarza się flirtować. Nieświadomie. Wydaje mi się, że tylko z kimś rozmawiam, a inni mówią, że iskrzyło powiedziała w wywiadzie .

Pozostaje mieć nadzieję, że Ania ma wokół siebie zaufanych doradców, którzy w odpowiednim momencie powiedzą jej stop.

zuz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.