Kotek Express: Upadło kolejne biuro podróży; Media zachwycone Partyką!; Polscy siatkarze najlepsi

Dziś poniedziałek, 30 lipca.

Kolejne biuro podróży upadło!

Kilka tygodni będzie trwał zwrot pieniędzy za niewykorzystane bilety linii OLT Express. Przedstawiciele przewoźnika informują, że w pierwszej kolejności pieniądze zwracane są osobom, które miały rezerwacje na koniec lipca i na początek sierpnia.

Przewoźnik zapewnił, że z pasażerami kontaktują się pracownicy call center. Ustalany jest między innymi sposób zwrotu pieniędzy i prawa przysługujące właścicielom biletów. Przewoźnik nie odpowiedział na pytanie, ilu pasażerom zwrócono już pieniądze. Poinformował jedynie, że pierwsze zwroty rozpoczęły się już w piątek.

Niepełnosprawna sportsmenka zachwyciła świat

Światowe media zwracają uwagę na występ polskiej zawodniczki Natalii Partyki, która mimo niepełnosprawności dzielnie walczyła w turnieju tenisistek stołowych.

Oglądanie jej za stołem wystarczy, by zainspirować się do zrobienia czegoś ze swoim życiem - piszą dziennikarze.

Natalia Partyka odpadła w swoim drugim meczu na igrzyskach, przegrywając z reprezentantką Holandii Jie Li. Polce w Londynie pozostał jeszcze tylko start drużynowy to i tak może się okazać, że jest ona jedną z cichych wygranych imprezy. O Partyce usłyszał bowiem cały świat, a jej występ był odnotowany w wielu krajach.

Polacy najlepsi!

Trener Alan Knipe, nieprowokowany pytaniem o polską drużynę, a poproszony tylko o ocenę obecnej formy najlepszych drużyn na igrzyskach, mówił:

W tej chwili w najlepszej jest Polska . Bardzo dobrze zagrali w Lidze Światowej, w finale byli bezkonkurencyjni - przyznał trener USA jeszcze zanim Polska pokonała 3:1 Włochów.
Polacy grają z wielką pasją, a Bartosz Kurek to jeden z najlepszych przyjmujących na świecie. Mają też świetnych środkowych, którzy mogą sprawić wiele problemów, jeśli nie rozgrywasz dobrze. Jest też bardzo dobry libero i dobrzy rozgrywający. Cały skład jest zrównoważony, a na dodatek ci młodzi gracze, którzy dostali szansę, nabierają doświadczenia - komplementował reprezentację Polski Alan Knipe.

Trudno się dziwić jego słowom :)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.