Pamiętacie tych idoli nastolatek? Tak teraz wyglądają Backstreet Boys!

Za nimi szalały miliony kobiet.

Na widok zdjęć z imprezy urodzinowej amerykańskiego blogera Pereza Hiltona zebrało nam się na wspomnienia - a to za sprawą Backstreet Boys, którzy byli tam gośćmi. Zanim nastąpiła era Justina Biebera i braci Jonas, w latach 90. w muzyce niewątpliwie królowały boysbandy. Założony w 1992 roku zespół Backstreet Boys był w Polsce niesamowicie popularny. Nastolatki kochały się w Nicku, Brianie, A.J.'u, Kevinie i Howiem. Pięciu przystojniaków ze Stanów Zjednoczonych łamało serca kobietom na całym świecie.

Backstreet BoysBackstreet Boys Backstreet Boys

Każda ich piosenka stawała się hitem. Wystarczy chociażby przypomnieć sobie "Get Down":

 

Czy "I want it that way":

 

To były czasy :) Tam, gdzie się pojawili towarzyszyła im zbiorowa histeria. Jednak, jak to na tym świecie bywa, chłopcy dorośli i zamienili się w mężczyzn. Sprzedaż płyt powoli spadała. W 2001 roku zespół postanowił zawiesić działalność. Do studia wrócili w 2004, a w 2005 roku ukazała się ich płyta. Recenzje nie były zbyt pochlebne, ale album dobrze sobie radził na listach przebojów. W 2006 roku z grupy odszedł Kevin Richardson. I było ich już tylko czterech.

Backstreet Boys Backstreet Boys  Sony Music

Wydawali kolejne albumy i cały czas koncertowali na całym świecie. Niestety, sukcesów z lat 90. nie powtórzyli. Ale nie stracili nic ze swojego uroku. W 2010 roku Backstreet Boys połączyli siły z innym kultowym boysbandem - New Kids on the Block i wyruszyli we wspólną trasę koncertową, która okazała się wielkim sukcesem.

 

A co słychać w ich prywatnym życiu? Nick miał problemy z prawem, ale wyszedł na prostą. W lutym przeżył tragedię - jego 25-letnia siostra została znaleziona martwa, przedawkowała narkotyki. Brian Littrell w 1998 roku przeszedł operację serca. W 2000 roku wziął ślub z aktorką Leighanne Wallace, mają syna. A.J. McLean był uzależniony od alkoholu i narkotyków, trzykrotnie przebywał w klinice odwykowej. W zeszłym roku wziął ślub z Rochelle Deanną Karidis. Howie Dorough w 2007 roku ożenił się z Leigh Boniello, mają syna. Kevin Richardson także ma syna, z Kristin Willits. Wzięli ślub w 2000 roku.

Jax

Zobacz także:

Kiedyś byli wielkimi gwiazdami, a dziś... Ikony lat 90.

Kiedyś byli wielkimi gwiazdami, a dziś... Ikony lat 80.

Seksbomby wszech czasów. Jak teraz wyglądają?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.