Johnny Depp zdradza Paradis z jedną z sióstr Olsen?!

Wymienił Vanessę na młodszy model?

Jeszcze kilka tygodni temu Vanessa Paradis dementowała wszelkie pogłoski na temat kryzysu jej związku z Johnnym Deppem . W wywiadzie dla "Hellomagazine" mówiła:

Ludzie mówią, że każdej zimy się rozstajemy, a każdego lata bierzemy ślub. Piszą też, że jestem po raz dwunasty w ciąży. Wszystko to są plotki, które na dodatek krzywdzą moją rodzinę i moje dzieci.

Johnny Depp i Vanessa Paradis.Johnny Depp i Vanessa Paradis. Fot. FORUM

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że między partnerami naprawdę nie układa się najlepiej. Depp znalazł pocieszenie w ramionach jednej z bliźniaczek Olsen! Amerykańskie tabloidy donoszą, że aktor został przyłapany trzy tygodnie temu na potajemnej schadzce z Ashley Olsen . Opuszczał rano jej nowojorski apartament i poprosił ochronę o możliwość skorzystania z bocznego wyjścia.

Johnny Depp i Vanessa Paradis.

Znajomi słynnych sióstr twierdzą, że Ashley i Depp są dla siebie kimś zdecydowanie więcej niż przyjaciółmi. Jednak gwiazda nie chce, aby wszyscy dowiedzieli się o łączącej ją z Johnnym zażyłości. Nic dziwnego, w końcu oficjalnie jest on nadal partnerem Vanessy Paradis.

Johnny Depp, Vanessa Paradis.Johnny Depp, Vanessa Paradis. Fot. Chris Pizzello AP

Wygląda na to, że Depp ma ściśle sprecyzowany ideał kobiety. Trudno nie zauważyć podobieństwa, między matką jego dzieci a młodszą o 23 lata kochanką.

Johnny Depp, Vanessa Paradis.

Oldżi

Zobacz także:

Rihanna: Dopiero gdy się rozbiorę, czuję się atrakcyjna! Sama nie wie, czego chce?

Aktorka ukrywa się przed paparazzi! Poznajecie?

Gorące zdjęcia najbardziej pożądanej kobiety na świecie! Sofia Vergara zachwyca

Więcej o: