Usher się wkurzył i robi porządek z plotkami!

Usher postanowił postawić sprawę jasno!

Usher ma już dość wszystkich złośliwych plotek, które pojawiają się na jego temat od momentu ślubu z Tameką Foster . W czasie swojego występu podczas MTV Total Request Live muzyk postanowił wyjaśnić kilka kwestii i wyładować swoją frustrację w związku z głupotami, jakie w kółko słyszy o sobie i swoje żonie:

Pojawiła się w tym tygodniu plotka, że rozstaję się z moją żoną. To nieprawda! Kochamy się. Mam po prostu powyżej uszu ludzi, którzy pieprzą takie głupoty o mnie. Po drugie moją żona nie ma 40 lat. Kocham ją na zabój i jestem czarnoskórym, silnym mężczyzną w Ameryce, który chroni swoich bliskich - moją żonę, mojego syna i moją rodzinę.

Następnie Usher wziął do ręki mikrofon i idąc w stronę kamery, kontynuował:

Moja żona nie ma nic wspólnego ze zwolnieniem mojej matki (była managerem Ushera) - to wszystko gówno prawda. Ciągle opowiadacie jakieś brednie. Tameka jest piękną czarnoskórą kobietą. Koniec! Przestańcie! Kocham ją i to jest wszystko, co się liczy!

Nic dziwnego, że Usher się wkurzył i w końcu postanowił naprostować kilka kwestii. Pytanie tylko, czy to coś zmieni i czy ludzie rzeczywiście przestaną plotkować na jego temat? Szczerze, nie wydaje mi się...

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.