Beyonce Knowles w ciąży?

Beyonce Knowles przybrała ostatnio na wadze i już pojawiły się głosy, że była członkini Destiny's Child jest w ciąży. Czy najnowszą plotę popierają jakieś fakty?

Czy Beyonce Knowles jest przy nadziei? Cóż, osoba z bliskiego otoczenia piosenkarki twierdzi, że są pewne podstawy, by tak przypuszczać:

Przybrała sporo takiej ciążowej wagi. Na ogół, gdy przybędzie jej parę kilogramów, natychmiast idzie na "Def Jam detox", ale tym razem tak nie jest.

Pewnie zastanawiacie się teraz, co to jest całe to "Def Jam detox"?? Plotek nie ma zielonego pojęcia, a wypowiedzi zapytanych dietetyków są sprzeczne. Najprawdopodobniej jest to jakiś rodzaj diety opartej wyłącznie na przyjmowaniu płynów i jedzeniu owoców.

Wracając do tematu ciąży artystki. Nie potwierdza tego ani też jej nie zaprzecza rzecznik Beyonce, który wymigał się zwyczajnie od odpowiedzi:

Nie wiem, czy jest w ciąży. Zrobimy jej badanie ultrasonografem i zobaczymy.

Beyonce poślubiła swojego wieloletniego partnera Jay-Z w jego nowojorskim apartamencie 4 kwietnia, jednak para zalegalizowania swojego związku jeszcze oficjalnie nie potwierdziła.

MK

Więcej o: