David Beckham bloguje

Zgodnie z powszechnie obowiązującą amerykańską modą, także David Beckham założył bloga na swojej oficjalnej stronie internetowej. Słynny piłkarz zapewnia, że osobiście będzie pisał wiadomości i notki.

To pierwsza oficjalna strona internetowa w całej piłkarskiej karierze Davida Beckhama.

Na www.davidbeckham.com można przeczytać o jego karierze, o stylu życia, tatuażach, fryzurach, a także o działalności charytatywnej.

www.davidbeckham.com

W swoim pierwszym wpisie na blogu David Beckham żegna się z przyjaciółmi z Realu Madrid, a także dziękuje wszystkim fanom, którzy wspierali go w Hiszpanii przez ostatnie cztery lata. Pisze też o dobrze znanych zmianach .

Teraz podejmuję zupełnie nowe wyzwanie w drużynie LA Galaxy. Jak na razie wszyscy są niesamowicie mili i moja rodzina i ja jesteśmy zaskoczeni tak gorącym powitaniem. Czuję, że mam ogromną szansę, aby podnieść profil footballu w Ameryce (a raczej powinienem powiedzieć - piłki nożnej!) i to bardzo mnie ekscytuje.
W międzyczasie postaram się regularnie zaglądać na moją nową stronę internetową i pisać o wszystkim, co się dzieje, gdy gram w LA Galaxy.
Więcej o: