Czy Natasza Urbańska urodzi na scenie?

Dla Józefowicza ważniejsze od Nataszy są pieniądze i przedstawienia?

Pierwsze dziecko Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza przyjdzie na świat na przełomie roku. Termin porodu absolutnie nie przeszkadza Januszowi we włączeniu Nataszy do grona artystów, którzy wezmą udział w nocy sylwestrowej w warszawskim Teatrze Buffo. Mało tego, Urbańska ma być główną gwiazdą przedstawienia. Koszt biletu do teatru wynosi 900 złotych. Oprócz przedstawienia goście będą mieli poczęstunek i tańce. Największą atrakcją wieczoru może być jednak poród Nataszy na scenie!

To prawda. Natasza wciąż jest wymieniana jako główna gwiazda sylwestrowej nocy. Z tego, co mi wiadomo, nie jest planowane zastępstwo. "Józek" stwierdził, że aktorka poradzi sobie i w razie czego na porodówkę pojedzie tuż po koncercie - mówi "SE" pracownik teatru.

Na porodówkę pojedzie po koncercie? Poczuje skurcze, ale będzie musiała dokończyć piosenkę, bo "show must go on"? Postępowania Janusza nie rozumiemy, ale musimy przyznać, że jest w nim jakaś logika. Wylansował on gwiazdę i chce teraz na niej zarobić. Szkoda, że ona nie ma tu nic do powiedzenia.

Więcej o: