Natasza Urbańska: ludzie mi zazdroszczą!

Dlaczego ludzie nienawidzą Nataszy? Według niej są zawistni i jej zazdroszczą.

Natasza Urbańska otrzymała nominację do "Wiktora 2008" w kategorii osobowość telewizyjna. To jedyna nagroda, którą przyznają widzowie, a nie jury. Czy piosenkarka ma szansę? Naszym zdaniem bardzo małe, biorąc pod uwagę fakt, że jej konkurentami są niezwykle lubiani Robert Janowski , Monika Richardson oraz Kinga Rusin . Jolanta Pieńkowska w programie "Dzień dobry TVN" spytała Nataszy , skąd bierze się negatywne zawirowanie wokół niej?

Ja myślę, że to taka ludzka cecha zawiść, zazdrość. Ja myślę, że ludzie mi zazdroszczą tego miejsca, w którym się znalazłam. Tego, że mi się powiodło w życiu. Stało się tak, bo ciężko na to pracowałam. Na to, co teraz potrafię.

 Natasza Urbańska Natasza Urbańska Natasza Urbańska/kapif

Natasza przyznała też, że nie wchodzi już na portale internetowe, więc nie wie co się teraz na jej temat mówi. Może to i lepiej. Natasza załamałaby się gdyby przeczytała komentarze na swój temat. Ludzie jej po prostu nie lubią... Choć kto wie, może wyciągnęłaby z tego jakieś sensowne wnioski. Takimi wypowiedziami jak ta dla porannego programu TVN, Natasza tylko sobie szkodzi. Czasem milczenie jest złotem.

Szkoda, bo to fajna i zdolna dziewczyna jest...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.