Kunkiewicz, czyli kolejna zdrada w "Klanie"!

Dopiero co donosiliśmy o tym, że Rysiu Lubicz pod nieobecność Grażynki zacznie spotykać się z tajemniczą kobietą a już dzisiejszy "SE" informuje, że Paweł Lubicz ulegnie pięknie pani doktor z Topolina, w tej roli Karina Kunkiewicz. "Klan" coraz bardziej przypomina "Modę na sukces"!

Rodzina Lubiczów przez lata była dla milionów Polaków wzorem idealnej rodziny, którą należy naśladować. To co teraz dzieje się w serialu przechodzi ludzkie pojęcie! Jacek zdradził Beatę, Beata zdradza Jacka ! Gdy Grażynka pracuje ciężko na chleb w Irlandii, Rysiu ugania się za jakąś Klaudią! Do tego jeszcze Paweł Lubicz będzie miał romans z lekarką!

Karina Kunkiewicz została odsunięta od prowadzenia "Big Brothera" ale nadal będzie pojawiała się w "Klanie". Wątek jej postaci zostanie rozbudowany. Kunkiewicz ma nic przeciwko temu, żeby jej bohaterka miała romans z doktorem.

To będzie raczej związek uczuciowy niż oparty na seksie. Wątpię, żeby scenarzyści poszli dalej i zaplanowali dla nas sceny łóżkowe. Ale bardzo bym chciała i kto wie, czy tak nie będzie - powiedziała Karina.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.