Wybierz najlepiej ubraną gwiazdę!

Najpopularniejsze osoby w Polsce muszą dbać o to żeby zawsze rewelacyjnie się prezentować. W końcu jak wynika z badań socjologów ludzie oglądający telewizję większą uwagę zwracają na wygląd gwiazdy niż na to, co ona mówi. Która gwiazda ma najlepszy gust (lub najlepszego stylistę)?

1. Kayah

Kayah to dla wielu kobiet wręcz wzór do naśladowania. Piosenkarka śmiało lansuje nowe trendy i nie obawia się krytyki ze strony znanych projektantów.

2. Małgorzata Kożuchowska

Aktorka znana z serialu "M jak miłość" zawsze wygląda szykownie i elegancko. Małgosia ma świetną figurę, dlatego każda kreacja leży na niej znakomicie. Kożuchowską często można zobaczyć w czarnych żakietach i czerwonych wieczorowych sukniach.

marek kudelski/Eastnews

3. Joanna Horodyńska

Modelka prowadzi w telewizji VH1 swój program o modzie, więc nie może pozwolić sobie na żadną wpadkę stylistyczną . Joanna ubiera się stylowo i słynie z gustownych dodatków .

kapif

4. Ola Kwaśniewska

Uczeń przerósł mistrza ? Jak najbardziej. Najlepsi polscy projektanci chwalą Olę za to, że ma wyśmienity gust. Córka byłego prezydenta nie podąża ślepo za modą i zawsze wygląda niebanalnie. Kwaśniewska najczęściej wybiera satynowe kreacje w kolorze szarym.

5. Olivier Janiak

Jedyny mężczyzna w naszym zestawieniu - Olivier Janiak jest zdecydowanie najlepiej ubranym dziennikarzem w naszym kraju. Janiak w przeciwieństwie do Ibisza nie zakłada trampek do garnituru i zawsze jest modnie ubrany. Ciekawe na ile jest to zasługa jego, a na ile jego żony, modelki, Karoliny Malinowskiej?

eastnews

Więcej o: