Agata Młynarska tańczy w objęciach ukochanego męża. Nie brakuje czułych gestów, ale końcówka nagrania zaskakuje

Agata Młynarska i Przemysław Szmidt nie marnują czasu. Wieczorową porą postanowili potańczyć, a efekty możecie zobaczyć na Instagramie dziennikarki.

Agata Młynarska od sześciu lat jest szczęśliwą i spełnioną żoną Przemysława Szmidta. To trzecie małżeństwo dziennikarki, wcześniej przez wiele lat była singielką. Wygląda na to, że wreszcie odnalazła miłość, której szukała. Na dowód tego za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała romantyczne nagranie.

Zobacz wideo Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby.

Agata Młynarska tańczy z mężem

Agata Młynarska jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu jej wielbiciele pozostają z nią w stałym kontakcie i mogą podejrzeć, jak wygląda jej codzienność. Mimo to dziennikarka rzadko pokazuje zdjęcia najbliższych, a jej mąż pojawia się na Instagramie tylko od święta. Tym razem było inaczej. Wspólnie zaprezentowali próbkę tanecznych umiejętności.

 

Bailando! Nasza majówka domówka. We dwoje. Agata się kręci z mężem. Miłość się kręci - napisała dziennikarka pod nagraniem.

Bez wątpienia podpis jest nawiązaniem do programu rozrywkowego ''Świat się kręci'', emitowanego w Telewizji Polskiej, którego Agata przez wiele lat była gospodynią. Piosenka, do której Agata i Przemysław tańczą w miłosnym objęciu pochodzi z filmu ''Wysokie Obcasy'', w reżyserii Pedro Almodovara. Wszystko wskazuje na to, że małżonkowie są wielbicielami hiszpańskiego kina, a także gorących rytmów. Na końcu opublikowanego filmu można dostrzec, że mąż poklepał dziennikarkę po pupie. 

Nagranie spotkało się z żywą reakcją ze strony internautów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

Czerpię z was siłę.

Korzystajmy z życia, póki możemy. Jest takie piękne. 

Jesteście wspaniali - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że Agata i Przemysław nie nudzą się nawet podczas domowej izolacji i co chwila znajdują sobie jakieś zajęcie. Trzeba przyznać, że dziennikarka przy mężu rozkwitła!