Agata Młynarska kwitnie u boku partnera! Już po ślubie? Coś jest na palcu...

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt zaręczyli się w styczniu.
Agata Młynarska kwitnie u boku partnera Na imprezie TVP1 w oczy wszystkich rzucił się pierścionek na palcu dziennikarki. Agata Młynarska i Przemysław Schmidt nie ukrywali uczuć na imprezie TVP1. W oczy wszystkich rzucił się pierścionek na palcu prowadzącej "Świat się kręci". Agata Młynarska - prowadząca "Świat się kręci" - na prezentację nowej ramówki zabrała ze sobą ukochanego, Przemysława Schmidta. Prawnik nie odstępował Agaty Młynarskiej nawet na krok. Na palcu dziennikarki dało się dostrzec złoty pierścionek, który z powodzeniem można by uznać za obrączkę. Czyżby para była już po ślubie? Jak informowało "Na żywo", prezenterka przyjęła oświadczyny partnera w styczniu, kiedy razem z nim udała się na urlop na Wyspy Kanaryjskie. Tygodnik podawał, że para planuje pobrać się na Wielkanoc. Jednak gdyby chcieli zrobić to wcześniej, nic nie stałoby na przeszkodzie - 18 listopada prawnik rozwiódł się z żoną Ewą, z którą ma dwójkę dzieci. Początkowo nie myśleli, żeby formalizować związek. Było im dobrze. Ale potem pojawiły się informacje, że dziennikarka prowadza się z żonatym, krzywdzi czyjąś rodzinę i zrobiło jej się bardzo przykro. Stąd decyzja Przemka, robi to z wielkiej miłości do Agaty. Kilka tygodni temu Przemek był na Wyspach i rozmawiał z rodziną - wyjaśniał w rozmowie z tabloidem znajoma prezenterki.

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt nie ukrywali uczuć na imprezie TVP1. Nie sposób było nie zwrócić uwagi na pierścionek na palcu dziennikarki.

Prowadząca "Świat się kręci" na prezentację nowej ramówki zabrała ze sobą ukochanego, Przemysława Schmidta. Prawnik nie odstępował Agaty Młynarskiej nawet na krok. Na palcu dziennikarki dało się dostrzec złoty pierścionek, który z powodzeniem można by uznać za obrączkę. Czyżby para była już po ślubie?

Przemysław Schmidt, Agata MłynarskaKAPiF

Jak informowało "Na żywo", prezenterka przyjęła oświadczyny partnera w styczniu, kiedy razem z nim udała się na urlop na Wyspy Kanaryjskie. Tygodnik podawał, że para planuje pobrać się na Wielkanoc. Jednak gdyby chcieli zrobić to wcześniej, nic nie stałoby na przeszkodzie - 18 listopada prawnik rozwiódł się z żoną Ewą, z którą ma dwójkę dzieci.

Początkowo nie myśleli, żeby formalizować związek. Było im dobrze. Ale potem pojawiły się informacje, że dziennikarka prowadza się z żonatym, krzywdzi czyjąś rodzinę i zrobiło jej się bardzo przykro. Stąd decyzja Przemka, robi to z wielkiej miłości do Agaty. Kilka tygodni temu Przemek był na Wyspach i rozmawiał z rodziną - wyjaśniał w rozmowie z tabloidem znajoma prezenterki.

Agata MłynarskaeLStudio

psz