Pracownik Miszczaka zdradza, czym ten mógł uwieść Annę Cieślak. "Nie dziwię się, że zrobił wrażenie". Podobno przedstawił ją już synom

Związek Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka zelektryzował wszystkie media. Jeden z pracowników dyrektora TVN zdradził, czym ten mógł uwieść aktorkę.

Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że prezes stacji TVN, Edward Miszczak, spotyka się z Anną Cieślak. Od tamtej pory nie milkną echa na ten temat i co chwila pojawiają się kolejne doniesienia na temat ich związku. Chociaż na pierwszy plan wysuwa się znaczna różnica wieku między aktorką a dyrektorem programowym, to okazuje się, że mają ze sobą mnóstwo wspólnego. 

Zobacz wideo Zapomniane związku show-biznesu

Jak Edward Miszczak uwiódł Annę Cieślak?

Do niedawno udawało im się utrzymać związek w tajemnicy, jednak obecnie ta informacja należy do najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Niektórzy zastanawiali się, dlaczego aktorka straciła głowę dla starszego o 25 lat mężczyzny. Jak donosi tygodnik ''Dobry Tydzień'', dyrektor programowy TVN uwiódł aktorkę intelektem, poczuciem humoru i klasą. 

Od lat pracuje z gwiazdami i ma dar do rozmawiania zwłaszcza z kobietami. Potrafi ich wysłuchać i sprawić, by się przed nim otworzyły. Nie dziwię się, że zrobił na Ani wrażenie - cytuje pracownika Edwarda Miszczaka ''Dobry Tydzień''.

Jednak to nie wszystko. Zarówno Edward, jak i Anna są blisko związani z Krakowem. To właśnie w tym mieście aktorka skończyła Akademię Teatralną i mieszkała w czasie studiów. Życiorys Miszczaka również związany jest z miastem królów, gdzie pracował w radiu RMF FM. Tych dwoje połączyła również miłość do sztuki, uwielbiają teatr i kino. Nic dziwnego, że stworzyli parę. Według informatora ''Dobrego Tygodnia'' Miszczak przedstawił już wybrankę synom, którzy są nią zachwyceni.

Sami zainteresowani nie potwierdzili informacji o związku, jednak aktorka uchyliła rąbka tajemnicy na Instagramie. Fani w licznych komentarzach gratulowali Annie związku i życzyli powodzenia, a ona nie zignorowała tych słów - wręcz przeciwnie - polubiła komentarze. Czy to oznacza, że już niedługo pojawią się razem? 

Więcej o:
Komentarze (111)
Pracownik Miszczaka zdradza, czym ten mógł uwieść Annę Cieślak. "Nie dziwię się, że zrobił wrażenie". Podobno przedstawił ją już synom
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 21 razy 17

  oj tam czepiacie sie - rzucił garść banknotów to dziewcze sie rzuciło na niego.

  historia stara jak swiat - i to normalna kobieca natura.

  jedyny którzy narzekaja to zazdrośni gołod...cy którzy nigdy do niczego w zyciu nie doszli i pozostaje im naiwna wiara w "miłość"

 • wyksztalciuch

  Oceniono 20 razy 14

  Ktoś widział tego kawalera na żywo? On jest o głowę niższy od prezesa z Nowogrodzkiej.

 • jacekjot2

  Oceniono 18 razy 14

  Literówka się trafiła w artykule. Zamiast "klasą" powinno być "kasą".

 • cichwoda

  Oceniono 11 razy 11

  seksapil Miszczaka jest niesamowity

 • sop3

  Oceniono 12 razy 10

  Ten z metra cięty uwiódł ją klasa?. Raczej kasą!

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 12 razy 10

  No Edzio jest wyjątkowo przystojny...tak jak maż sołtysowej szydło!

 • gapcio2010

  Oceniono 12 razy 10

  Straciła głowę? Chyba rozum !

 • salacka

  Oceniono 12 razy 10

  Miszczak dżentelmen , haha ! koń by się uśmiał !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX