Małgorzata Socha biegała po lesie w masce, a przy okazji pokazała przestrzeń wokół domu. Jest zielono i bardzo stylowo!

Małgorzata Socha nie próżnuje nawet w czasie izolacji. Gwiazda wybrała się na trening po lesie. W drodze powrotnej pokazała również przestrzeń wokół domu. Jest się czym pochwalić!

Małgorzata Socha jest bardzo aktywna na Instagramie i regularnie publikuje nowe zdjęcia, a także filmy. Dzięki temu wielbiciele pozostają z nią w stałym kontakcie i na bieżąco śledzą jej życie. Niedawno gwiazda pokazała swój poranny trening w lesie. Okazało się, że przesadziła ze środkami ostrożności.

Zobacz wideo Małgorzata Socha: Był taki moment, że zastanawiałam się nad zmianą zawodu

Małgorzata Socha biega po lesie

Małgorzata Socha nawet w czasie izolacji nie zrezygnowała z aktywności fizycznej. Niedawno pisaliśmy o tym, że pochwaliła się, jak ćwiczy z córkami i udowodniła, że zawsze znajdzie miejsce i czas na trening - niezależnie od okoliczności. W ramach odmrażania życia społecznego od poniedziałku, 20 kwietnia, zniesiono zakaz wstępu do lasów i parków. Gwiazda ''Przyjaciółek'' skorzystała więc z okazji i wybrała trening na łonie natury. Zdjęcia z treningu opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Małgorzata wybrała się pobiegać do lasu, jednak dla własnego bezpieczeństwa wzięła ze sobą maseczkę. Aktorka zapewne zapomniała, że zgodnie z rozporządzeniem ministra środowiska w lesie nie ma obowiązku korzystania z maseczek ochronnych. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów, którzy przypomnieli jej, że podczas spaceru lub biegania w lesie nie trzeba się zabezpieczać i nosić maseczki.

Czytałam, że nie ma nakazu noszenia maseczki w lesie.
A w lesie nie musimy mieć maseczki. Tylko wchodząc lub wychodząc - czytamy w komentarzach.
 

Aktorka pokazała domowe obejście 

Jednak to nie wszystko. Małgosia znana jest ze świetnego gustu. Wielokrotnie pokazywała, jak urządziła swoje cztery kąty, w których spędza teraz mnóstwo czasu. Fani aktorki mogli wybrać się na wirtualną wycieczkę po jej mieszkaniu dzięki zdjęciom, które publikuje na Instagramie. Tym razem gwiazda postanowiła pokazać, jak wygląda jej przestrzeń wokół domu. Trzeba przyznać, że jest bardzo szykownie. Nie brakuje zieleni, a na szczególną uwagę zasługują równo przystrzyżone żywopłoty. Od razu widać, że aktorka dba o każdy szczegół w domowym obejściu. Dom chroni ogrodzenie wykonane z cegieł, które nie tylko zapewnia bezpieczeństwo i prywatność, lecz także jest estetycznym dopełnieniem posesji. Trzeba przyznać, że to twierdza z prawdziwego zdarzenia!