Anna Lewandowska pokazała rodzinne zdjęcie. Wszyscy patrzą na włosy Roberta. "Lewemu fryzjer by się przydał"

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z córką i mężem. Wśród licznych komentarzy pojawiły się te dotyczące fryzury Roberta.

Anna Lewandowska jest aktywna w swoich mediach społecznościowych i regularnie zamieszcza nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie z fanami, a oprócz publikowania ćwiczeń i jadłospisów, pokazuje fragmenty życia prywatnego. Niedawno trenerka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w towarzystwie Klary i Roberta, jednak całą uwagę skradła... fryzura Lewego. 

Zobacz wideo Gwiazdy z największymi zasięgami na Instagramie

Fanki zachwycone nową fryzurą Roberta

Anna i Robert Lewandowscy przebywają obecnie w domu, a za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco informują, co u nich słychać. Na co dzień oboje są bardzo zajęci i zwykle mają niewiele czasu na to, by nacieszyć się sobą. Ze względu na obecną sytuację na świecie musieli nieco zwolnić, co zaowocowało wspólną sesją na Instagramie. Niedawno trenerka opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym Klara wtulona jest w Roberta. 

Najważniejsze, że razem. Doceniajmy, choć nic nie jest takie samo... Dużo siły dla wszystkich - napisała na swoim profilu.
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fanki w mgnieniu oka zauważyły nową fryzurę Roberta. Piłkarz ma wyraźnie dłuższe włosy, które swobodnie opadają mu na czoło. Ponadto zaczęły się delikatnie kręcić, co również nie uszło uwadze obserwatorek.

Ale Lewy ma fryzurkę.
Lewemu fryzjer by się przydał.
Panu Robertowi już się loki kręcą. Tak jak mojemu mężowi, ale mój mąż nie chce dać mi się obciąć - napisała jedna z fanek.

Nie trzeba było długo czekać na entuzjastyczną odpowiedź Ani.

A ja kocham go takiego. A ja grzywka na pół twarzy - odpisała.

Komentarze Anny Lewandowskiej/ instagram.com/annalewandowskahpbaKomentarze Anny Lewandowskiej/ instagram.com/annalewandowskahpba instagram.com/annalewandowskahpba

Piłkarz znany jest ze swoich włosowych metamorfoz. Jakiś czas temu pofarbował włosy na blond, a następnie zdecydował się na srebrny kolor. Chociaż opinie na temat zmiany były mocno podzielone, to bez wątpienia wzbudziły olbrzymie zainteresowanie. Wygląda na to, że w nieco dłuższych włosach wygląda równie korzystnie. 

KK