Anna Lewandowska rozważa na temat niejadków i przy okazji pokazuje pokój Klary. Jest się gdzie bawić

Na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie pokoju Klary Lewandowskiej. Córka Ani i Roberta nie może narzekać na nudę.

Anna Lewandowska już niebawem po raz drugi zostanie mamą. Mimo swojego stanu trenerka nie zwalnia tempa i wciąż pracuje, co możemy również obserwować w mediach społecznościowych, w których jest bardzo aktywna. Niedawno na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie Ani z Klarą, na którym możemy podpatrzeć pokój, w którym mieszka córka Lewandowskich. Przy okazji trenerka poruszyła temat małego apetytu wśród dzieci. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska ćwiczy w 8. miesiącu ciąży

ZOBACZ TEŻ: Termin porodu Anny Lewandowskiej zbliża się wielkimi krokami. Trenerka nie będzie mogła liczyć na wsparcie męża?

Anna Lewandowska pokazała pokój Klary

Anna Lewandowska jak każdy inny rodzic musi mierzyć się z podobnymi problemami u swojego dziecka, jakim często jest słaby apetyt. Na Instagramie zamieściła notkę, w które zachęca swoich czytelników do podjęcia dyskusji na temat niejadków. 

Proszące spojrzenia, kolorowe talerze czy opowieści o ulubionych bohaterach i ich smakołykach. Każdy z nas, rodziców, próbował różnych sposobów na małych niejadków. Jedne się sprawdziły, a inne nie do końca. My, rodzice, musimy się wspierać - pisze  Lewandowska. 

ZOBACZ TEŻ: Lewandowscy wymieniają dom na większy. Już wyprowadzili się z dawnego lokum. Wnętrza ich mieszkań robią wrażenie

Post opatrzyła dwoma zdjęciami z córką, na których widzimy pokój małej Klary. Dominują w nim jasne barwy i oczywiście nie brakuje zabawek. Po zdjęciu wnosimy, że obecnie ulubionym zajęciem córki Lewandowskich jest zabawa w kucharza, o czym świadczy mała, zabawkowa kuchnia. To ona bardziej pochłonęła Klarę niż mama oczekująca z talerzem. Musimy przyznać, że pokój Klary wygląda dziewczęco i uroczo.

RG

Więcej o:
Komentarze (6)
Anna Lewandowska rozważa na temat niejadków i przy okazji pokazuje pokój Klary. Jest się gdzie bawić
Zaloguj się
 • elzbietttta

  Oceniono 8 razy 6

  Gazeto, piszesz dziś o tym, iż najwyższa pora przebudować obecne „wartości” i zamiast hołubić pseudogwazdunie, kopaczy szmacianki czy innych pustocebryciatek, zacząć dostrzegać tych, którzy na to zasługują: personel medyczny, naukowców, ludzi ratujących innym życie. No i proszę, zaprzeczacie sobie sami. Zamiast zaprezentowania np. jednego dnia z życia pielęgniarki, to wy znowu wystawiacie kolejny bełkot podrasowany zdjęciami zrobionymi ma pokaz.

 • mgr.nauk

  Oceniono 8 razy 6

  Choroba u byAnn rozwija się w najlepsze.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 5 razy 3

  dno, promocja szamba - zajmijcie sie tematami naukowymi, inzynierią, medycyną, sztuką a nie polglowkami-celebrytami

 • cracken001

  Oceniono 5 razy 3

  Hehehe.....Ciekawe,Kiedy ta GLUPIA piz da,napisze poradnik dla mechanikow lotniczych.TFUUU

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX