Anna Wendzikowska z torebką YSL i w długich rękawiczkach jedzie do "DD TVN". Gwiazda zadała szyku w pracy

Najnowsza stylizacja Anny Wendzikowskiej, w której pojawiła się w studio "Dzień Dobry TVN", spotkała się z ciepłym odbiorem ze strony fanów. Gwiazda świetnie wybroniła znienawidzone przez niektórych białe kozaki. Spójrzcie sami.

Anna Wendzikowska jest bez wątpienia jedną z najbardziej stylowych gwiazd stacji TVN. Zawsze przed kamerami prezentuje się nienagannie, a każdy element jej garderoby jest starannie przemyślany. Z pewnością wiele kobiet mogłoby jej pozazdrościć klasy. Niedawno dziennikarka na swoim InstaStory opublikowała stylizację, w której pojawiła się niedawno w studiu "Dzień Dobry TVN". Nieźle zaszalała!

Anna Wendzikowska w beżowej stylizacji

Anna Wendzikowska przemierzała warszawskie ulice, by z samego rana pojawić się w studiu "Dzień Dobry TVN". Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z drogi do pracy. Widzimy na nim, że siedzi za kierownicą Porsche w długich rękawiczkach w beżowym kolorze. Na jej kolanach leży miniaturowa torebka imitująca wężową skórę z domu mody Saint Laurent. Jednak to nie wszystko. Całą uwagę skradła zamszowa sukienka o koszulowym kroju, do której Ania dobrała białe, wysokie kozaki, a także karmelowy kapelusz z dużym rondem.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska instagram.com/aniawendzikowska

Zgodnie ze swoim zwyczajem Ania opublikowała na swoim Instagramie wpis dotyczący jej dzisiejszego wystąpienia w "Dzień Dobry TVN" i opisała, o czym rozmawiała w studio.

Dzisiaj sobie cudownie rozmawialiśmy o fantastycznej, inspirującej @janefonda. Ależ ja ją uwielbiam. Na HBO GO można zobaczyć dokument „Jane Fonda w pięciu odsłonach”, który Wam gorąco polecam - możemy przeczytać na jej profilu.
 

Wielbiciele Ani skupili się jednak na jej stylizacji, a na profilu dziennikarki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Wyglądała Pani obłędnie.
Fajna i kobieca stylizacja. Nie każdej pasują takie kozaki, lecz w tym przypadku wybroniły się - piszą fani.

Wygląda na to, że nawet w czasach zarazy nie przestała dbać o swój wizerunek.

KK