• Link został skopiowany

Wpadka Lady Gagi po premierze filmu. Chyba zostawiła majtki w hotelu...

Lady Gaga to gwiazda, która uwielbia szokować swoimi kreacjami. Tym razem zwraca uwagę publiczności brakiem istotnego elementu garderoby.
Lady Gaga w skórzanej sukience
SplashNews.com / East News

Na środowej premierze filmu "Narodziny gwiazdy", Lady Gaga, grająca główną rolę w filmie,  pojawiła się w niecodziennej kreacji - kremowo złotej, bardzo zdobnej sukni. Jednak to nie ta stylizacja piosenkarki wywołała największe kontrowersje.

Kreacja Lady Gagi

Zaraz po premierze gwiazda postanowiła wraz z mężem Christianem Carino uczcić sukces produkcji odwiedzając londyński pub The Grenadier. Tam artystka pojawiła się w skórzanej kreacji Garetha Pugh.

Lady Gaga zaliczyła wpadkę ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Choć na pierwszy rzut oka sukienka gwiazdy zakrywa większość ciała, to niestety przez ułożenie materiału gwiazda mogła czuć się bardzie rozebrana, niż ubrana. Paparazzi szybko wychwycili również to, że pod skórzaną sukienką artystce brakuje majtek!

Nie wydaje nam się, żeby był to przypadek. W końcu chodzi o Lady Gagę!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KJ

Więcej o: