Tiktoker zaszalał w gabinecie medycyny estetycznej. Pięć procedur jednego dnia. Pokazał zdjęcia tuż po

Levi Jed Murphy bije rekordy popularności na TikToku. Wszystko za sprawą relacji, które pokazuje w sieci. Ponad miesiąc temu poddał się aż pięciu zabiegom medycyny estetycznej jednego dnia. Właśnie pochwalił się efektami.

Tiktoker Levi Jed Murphy ma na swoim koncie ponad 5,8 milionów obserwatorów. Największą popularność przyniosło mu relacjonowanie zabiegów medycyny estetycznej, którym regularnie się poddaje. Na pierwszy lifting zdecydował się lekko po dwudziestce, ale na tym nie koniec. Zaledwie miesiąc temu postanowił zafundować sobie zupełnie odmienioną twarz. Aby osiągnąć zamierzone efekty, poddał się aż pięciu procedurom w gabinecie medycyny estetycznej. Aby oszczędzić na czasie, wykonano je tego samego dnia. O procesie dochodzenia do siebie po tak poważnym zabiegu poprawiana urody opowiedział w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Tiktoker nie ukrywa swojej miłości do medycyny estetycznej. Jednego dnia zafundował sobie pięć zabiegów

Levi Jed Murphy ponad miesiąc temu zdecydował się na pięć zabiegów medycyny estetycznej jednocześnie. Zrobił pełny lifting twarzy, aby podciągnąć i wygładzić skórę. Drugim zabiegiem był lifting brwi, który uniósł je do góry. Usunął także tłuszcz z policzka, zrobił liposukcję brody i laserowo usunął blizny po poprzednich zabiegach. 

Levi Jed MurphyLevi Jed Murphy fot. instagram/com/levijedmurphy

Na Instagramie, gdzie śledzi go 258 tysięcy obserwatorów na bieżąco relacjonował cały proces i przebieg rekonwalescencji. Teraz dumnie oznajmił, że rany na jego twarzy już prawie w całości się wygoiły i z okazji urodzin zaprezentował fanom nową wersję siebie. "Aktualizacja operacji: miesiąc po zabiegu mój obrzęk w zasadzie całkowicie zniknął, a blizny bledną. To ogromna poprawa w porównaniu z wyglądem pierwsze tygodnie po zabiegu. Na koncie influencera można znaleźć także zdjęcia zrobione tuż po zabiegu, które są dość drastyczne. Nie da się ukryć, że tak agresywne ingerowanie w ciało zostawiło swój ślad w postaci sporego obrzęku i siniaków. Wygląda na to, że Levi wyznaje zasadę, że dla urody warto pocierpieć. 

 

Levi Jed Murphy pochwalił się, jakie zabiegi wykonał. Chciał uzyskać radykalne zmiany

Levi Jed Murphy medycyną estetyczną interesuje się nie od dziś. Ma też za sobą parę wpadek. "Ostatnie zdjęcie pochodzi z czasów, kiedy miałem obsesję na punkcie wypełniaczy. Wstyd mi, kiedy patrzę na siebie z tego okresu. Ale kochane, żyjemy i cały czas się uczymy" - podkreślił Levi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.