Znaki zodiaku dopasowane w łóżku - jakie intymnie są poszczególne znaki? Te połączenia to klucz do satysfakcji seksualnej

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku to bardzo ciekawa i złożona kwestia. Astrologia podpowiada, z kim mamy szansę stworzyć udany i namiętny związek.

Więcej o astrologii przeczytasz na Gazeta.pl

O idealnym dopasowaniu partnerów decyduje wiele czynników. Bez wątpienia bardzo duży wpływ na satysfakcjonujące życie seksualne ma temperament oraz podzielanie wspólnych fantazji. Astrologa z kolei może być do tego świetnym uzupełnieniem i dać kilka przydatnych wskazówek. Wiedza o tym, spod jakiego znaku jest partner lub partnerka może pomóc lepiej zrozumieć jego charakter i dowiedzieć się o rzeczach, które sprawiają im przyjemność.

Zobacz wideo Doda jest gotowa na miłość?

Znaki zodiaku. Najlepiej dopasowane pary

Które znaki zodiaku najlepiej pasują do siebie w łóżku? Chwile intymności, zaspokojenie seksualne oraz udany związek - to właśnie może być zapisane w gwiazdach. Sprawdź, jakie połączenie będzie najlepsze dla twojego znaku zodiaku.

Baran i Strzelec

Osoby spod znaku Barana mają ognisty temperament. Nie dla nich zbędne gry wstępne, wolą szybko przejść do czynów. Zbyt pasywna postawa partnera sprawia, że zaczynają się szybko nudzić. Najwięcej satysfakcji może im przynieść relacja ze Strzelcem, który ma naturę odkrywcy i uwielbia eksperymentować. Zawsze wpada na zaskakujące pomysły i unika łóżkowej rutyny. Gdy te dwa znaki, złączą się ze sobą, żadna siła nie będzie w stanie ich rozdzielić.

Byk i Rak

Byk jest cierpliwy i łagodny. W przeciwieństwie do ognistego Barana uwielbia długie gry wstępne, nie lubi się spieszyć i chce się delektować przyjemnością jak najdłużej. Te cechy czynią go fantastycznym kochankiem dla Raka, którymi rządzą emocje. Dla osób spod tego znaku zodiaku bycie zakochanym wiąże się z poważnym zaangażowaniem i głęboką intymnością. Nie dla nich przypadkowy flirt lub spontaniczny seks. Zdecydowanie subtelność i wrażliwość Byka urzeknie uległego i namiętnego Raka.

Bliźnięta i Wodnik

Bliźnięta są wszechstronne i bardzo otwarte na różne eksperymenty. Stale poszukują nowych pozycji i gier. Najciekawszym kochankiem będzie dla nich Wodnik, który uwielbia dobrą zabawę. Osoby spod tego znaku zodiaku cenią sobie niezależność, wolność i nie lubią się angażować. Podobnie jak Bliźnięta uwielbiają nieustanny flirt. Oto połączenie, które szybko się nie znudzi. Trudno o większą łóżkową zgodność niż Wodnik i Bliźnięta.

Rak i Skorpion

Obok Byka wymarzonym kochankiem dla Raka będzie Skorpion, który ceni sobie głęboką uczuciowość. Kiedy Skorpion jest zakochany, w jego żyłach pulsuje pożądanie i pasja, a w sypialni jest bardzo namiętny i nie ma dla niego tematów tabu. Dodatkowo potrafi zadbać o wszystkie potrzeby partnera, jest szalenie troskliwy, a to są bardzo ważne aspekty dla Raka, który puści wodze fantazji w sypialni, dopiero kiedy poczuje się bezpiecznie.

Strzelec i Lew

Ten ognisty duet jest niezwykle szalony i trudno wyobrazić sobie ostrzejsze połączenie. Zarówno Lew, jak i Strzelec kieruje się pożądaniem chęcią dominacji oraz odważnym wyrażaniem siebie. Pikantne fantazje nie są im straszne. Lwy bywają humorzaste i uwielbiają postawić na swoim, nie wszyscy są w stanie okiełznać taki temperament, ale Strzelec świetnie sobie z tym radzi. Seks jest dla nich jak wieczne polowanie, w którym nieustannie zamieniają się rolami.

Panna i Koziorożec

W takim związku zdecydowanie panuje równowaga. Te znaki mają ze sobą wiele wspólnego, co czyni ich relację jeszcze ciekawszą, a seks przyjemnym doświadczeniem. Opanowany i stanowczy Koziorożec będzie wymarzonym partnerem dla Panny. Największą satysfakcję czerpią z tego, że będą mogli sprawić drugiej osobie dużo przyjemności. W tej relacji kochankowie znajdują się na równi, dzięki czemu osiągają najwyższe spełnienie.

Waga i Baran

To połączenie jest idealnym dowodem, na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Rządzona przez boginię Afrodytę, Waga czuje się najlepiej, gdy otacza ją piękno, a znalezienie równowagi jest jej najważniejszym celem. Idealnego kochanka odnajdzie w ognistym Baranie, z którym ma szansę stworzyć pełen emocji i namiętności związek. Osoby spod tych znaków nie lubią długiej gry wstępnej, wolą działać i cieszyć się wspólnymi chwilami.

Ryby i Skorpion

Te dwa znaki praktykują wysublimowaną sztukę uwodzenia. Szczerość to podstawa w tym łóżkowym układzie. Zarówno Ryby, jak i Skorpiony lubią mówić wprost o swoich potrzebach i nie boją się wyrażać emocji. Osoby spod znaku Ryb często postrzegane są jako osoby tajemnicze. Z pozoru zamknięte w sobie mają bardzo bogatą wyobraźnię, co przekłada się na ich intymne relacje. Potrzeby partnera stawiają na pierwszym miejscu i podobnie jak Skorpion, pragną połączenia zarówno cielesnego, jak i duchowego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.