Sylwia Przybysz świętowała wieczór panieński. "Przeszedł do historii". Wyglądała inaczej niż na co dzień

Chociaż do ślubu zostały jeszcze dwa miesiące, Sylwia Przybysz ma już za sobą wieczór panieński. Narzeczona Jana Dąbrowskiego wybrała na to wydarzenie bardzo elegancką stylizację.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to jedna z najpopularniejszych polskich par wśród influencerów. Zakochani już od kilku lat zaskakują niezwykle dojrzałym podejściem do życia. Choć robią karierę w mediach społecznościowych, niezwykle ważna jest dla nich rodzina. Mimo młodego wieku 23-latka i 25-latek wychowują już dwie córki i rozpoczęli budowę domu.

Teraz przyszedł czas na kolejny ważny krok - w czerwcu tego roku para stanie na ślubnym kobiercu. Zgodnie z tradycją Przybysz bawiła się na wieczorze panieńskim, jednak jak wynika z jej relacji, nie zdecydowała się na "zwykłą" imprezę.

Sylwia Przybysz pochwaliła się zdjęciami wieczoru panieńskiego

Narzeczeni już rok temu informowali, że ślub odbędzie się w górach, a wesele planują huczne. Niewykluczone, że równie wystawny był wieczór panieński Sylwii Przybysz. Z relacji ukochanej Jana Dąbrowskiego wynika, że zabawa była niezwykle udana.

Mój wspaniały, wymarzony wieczór panieński przeszedł do historii - napisała na Instagramie.

Post opatrzyła zdjęciem, na którym już teraz prezentuje się jak panna młoda. Przybysz założyła białą, długą sukienkę w stylu boho, zakręciła włosy i przyozdobiła je wiankiem. Na razie nie zdradziła więcej szczegółów z imprezy, jednak zapowiedziała, że będzie się dzielić kolejnymi fotografiami.

 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poznali się w 2014 roku, chociaż parą zostali dopiero cztery lata później. Pierwsza córka pary urodziła się na początku 2020 roku, a już w listopadzie poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Niedługo później zakochani ogłosili, że są zaręczeni, a ślub zaplanowali na 2022 rok.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.