Gwiazdy wściekłe na Pawła Kukiza. "Sprzedajesz się tak tanio". Niektóre publikacje zostały zablokowane

Głosowanie nad ustawą wymierzoną w TVN oraz zachowanie Pawła Kukiza poruszyło mocno opinią publiczną. Oburzenie w tej sprawie wyraziło wiele znanych osób, w tym m.in. Janusz Panasewicz, Kayah i Anna Kalczyńska.

W środę odbyło się kontrowersyjne głosowanie nad tzw. "lex TVN". Głosami partii rządzącej, dwóch posłów niezrzeszonych oraz trzech związanych z Kukiz’15, w tym samego Pawła Kukiza, ustawa przeszła i teraz trafi do Senatu. Zachowanie byłego muzyka (czyli jego zmiana zdania, która doprowadziła do reasumpcji i w efekcie do przepchnięcia ustawy) oburzyło wiele publicznych osób. Oto, co pisali na jego temat już po wszystkim.

Zobacz wideo Opozycja w czasie przemówienia Suskiego w sprawie lex TVN: "Hańba nie zaszczyt!"

Janusz Panasewicz o Pawle Kukizie

Dosadne słowa na temat Pawła Kukiza wyraził Janusz Panasewicz. Muzyk do tej pory starał się nie komentować poczynań kolegi z branży, jednak ostatnie zachowanie przelało czarę goryczy. Lider zespołu Lady Pank w poście na Facebooku stwierdził, że żałuje znajomości z Kukizem. 

Janusz Panasewicz o Pawle KukizieJanusz Panasewicz o Pawle Kukizie facebook.com/januszpanasewicz

Agata Młynarska o Pawle Kukizie

Jeden z postów Agaty Młynarskiej na temat Pawła Kukiza został zdjęty z mediów społecznościowych, jednak nie przeszkodziło to dziennikarce kolejny raz skomentować postępowania wspomnianego polityka. Wprost zarzuciła mu sprzedanie się "tak tanio, na tak nędznym targowisku".

Agata Młynarska o Pawle KukizieAgata Młynarska o Pawle Kukizie instagram.com @agata_mlynarska

Dorota Szelągowska o Pawle Kukizie

Dorota Szelągowska również nie kryła oburzenia wydarzeniami w Sejmie w sprawie "lex TVN". Okazuje się, że jej reakcje również były blokowane w mediach społecznościowych. Zdecydowała się więc zamieścić wymowne zdjęcie dotyczące postępowania Pawła Kukiza i znaczące hashtagi.

#niemogętegonapisaćbomiznowuinstagramusunie #kukiz

Dorota Szelągowska o Pawle KukizieDorota Szelągowska o Pawle Kukizie instagram.com @dotindotin

Karolina Korwin Piotrowska o Kukizie i "lex TVN"

Karolina Korwin Piotrowska nie unika poruszania ważnych społecznie i politycznie tematów. Tak było też i tym razem. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele relacji i postów o zdarzeniach z 11 sierpnia. Oto jeden z nich. Dziennikarka umieściła w nim m.in. screen z Pawłem Kukizem podczas jego rozmowy w "Kropce nad i" i podpisała:

Ku przestrodze.

Karolina Korwin-Piotrowska o Pawle KukizieKarolina Korwin-Piotrowska o Pawle Kukizie instagram.com @karolinakp

Kuba Wojewódzki o Pawle Kukizie

Znany ze swojego ciętego języka Kuba Wojewódzki nie mógł przepuścić Pawłowi Kukizowi. Dziennikarz opublikował na Facebooku wspólne selfie z czasów, gdy polityk gościł w programie prezentera. Ten odniósł się do słów piosenki "Całuj mnie" i również stwierdził, że żałuje tej znajomości. Przeprosił przy tym Natalię Siwiec ujętą w kadrze "za zdjęcie w fatalnym towarzystwie". 

Kuba Wojewódzki o Pawle KukizieKuba Wojewódzki o Pawle Kukizie facebook.com/KubaWojewodzkiJednoosobowasubkultura

Qczaj o Pawle Kukizie

Pod postem Kuby Wojewódzkiego na Facebooku nie zabrakło słów Qczaja. Odniósł się do tego, co napisał prezenter TVN, wspominając m.in. o dobrym kamuflowaniu się niektórych osób.

Qczaj o KukizieQczaj o Kukizie screen pod postem na facebook.com/KubaWojewodzkiJednoosobowasubkultura

Anna Kalczyńska o Pawle Kukizie

Anna Kalczyńska, która przez kilka lat była związana z TVN24, a obecnie prowadzi "Dzień dobry TVN", nie mogła nie skomentować postępowania Pawła Kukiza. Nagle zmienił on swoje zdanie w sprawie "lex TVN", przez co doszło do reasumpcji, a następnie przepchnięcia ustawy. 

Anna Kalczynska o Pawle KukizieAnna Kalczynska o Pawle Kukizie instagram.com @annakalczynskam, twitter.com/caspms

Więcej o:
Copyright © Agora SA