"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauci stale atakują Kasię. Ta się broni. "Wilk nie przejmuje się stadem baranów"

Zachowanie Kasi z emitowanej obecnie szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Uczestniczka, chociaż nie odnosi się do stawianych jej zarzutów wprost, nie pozostawia krytyki bez komentarza.

Lubisz być na bieżąco z życiem celebrytów? Sprawdzaj stronę główną Gazeta.pl

Kasia i Paweł to jedna z par dobranych przez ekspertów w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Gdy spotkali się na ślubnym kobiercu, byli sobą zachwyceni, uśmiech nie znikał z ich twarzy również podczas wesela. Czar jednak prysł po tym, jak pożegnali się z gośćmi i wyjechali w podróż poślubną. Kasia zaczęła się czuć niekomfortowo z romantycznymi gestami i bliskością Pawła, powiedziała, że wszystko dzieje się dla niej za szybko, przyznała też, że Paweł jej nie pociąga.

Zobacz wideo Iga wspomina ślub z Karolem

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia broni się przed krytyką

Po tych wydarzeniach na uczestniczkę "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spadła ogromna krytyka ze strony widzów. Fani programu zarzucają jej, że jest niezdecydowana, zachowała się niedojrzale, a także zraniła Pawła, mówiąc, że nie podoba jej się fizycznie. Zwłaszcza że początkowo utrzymywała, iż wygląd nie ma dla niej znaczenia.

 

Jak na razie Kasia jest jedyną uczestniczką, która nie komentuje wprost emitowanych na bieżąco odcinków "Ślubu...", jednak widać, że ataki ze strony widzów mocno ją dotykają. W połowie października zamieściła na Instagramie wymowny cytat, a w jej obronie stanęły także Julia i Aneta. Tydzień później zdecydowała się ponownie odpowiedzieć na krytykę znaczącą sentencją, tym razem zaczerpniętą ze strony "Oczami Mężczyzny".

Jeśli wybijesz się ponad przeciętność, to przygotuj się na nieustanną krytykę. Pozwól im cię nienawidzić. Wilk nigdy nie przejmuje się stadem baranów - czytamy w udostępnionym InstaStories.

Niedługo później uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zacytowała także kolejne zdanie:

Przeraża mnie wszechobecna nienawiść. Brzydzę się plotkowaniem i zazdrością. Życzę ludziom dobrze. Kimkolwiek są - pojawiło się relacji Kasi.

InstaStories Kasi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'InstaStories Kasi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com/@kasia.kasikk

InstaStories Kasi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'InstaStories Kasi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com/@kasia.kasikk

Mimo że finałowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zobaczymy prawdopodobnie dopiero pod koniec listopada, fani programu już teraz spekulują, które pary podejmą decyzję o rozwodzie. Co ciekawe, znaleźli sporo dowodów na to, że Kasia i Paweł nie są już razem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.