Marcin Dubiel ostro o Błońskim i jego słowach o Lexy. Co z rewanżem w Fame MMA?

Marcin Dubiel ma zamiar zakończyć swoją karierę w internecie, a Kacper Błoński wywołuje sztuczną dramę. Uważa, że uczucia Dubiela wobec Lexy Chaplin nie są szczere. Youtuber zabrał głos w tej sprawie.

Kacper Błoński wypowiedział się w krytyczny sposób na temat Marcina Dubiela. Youtuberzy mają niebawem ponownie zmierzyć się w oktagonie, a Dubiel uważa, że jego rywal próbuje stworzyć sztuczną dramę. Zapowiedział, że po rewanżu ma zamiar zakończyć swoją karierę w internecie. 

Zobacz wideo Zrozpaczone fanki żegnają się z Marcinem Dubielem po obozie

Marcin Dubiel ma zamiar odejść z internetu

Podczas jednej z ostatniej transmisji na Instagramie Marcin Dubiel odpowiedział na pytania fanów. Został zapytany między innymi o kolejne turnusy Marcin Dubiel Camp. Youtuber przyznał, że prawdopodobnie obóz się już nie odbędzie. Marcin Dubiel ma zamiar zakończyć swoją karierę w internecie, jednak nie jest tego do końca pewny. Zakończeniem jego kariery ma być rewanż z Kacprem Błońskim. Dubiel zapowiedział, że ma zamiar odejść całkowicie lub przejść na kulisy. Na ten moment nie wie kiedy to nastąpi. W planach ma kilka projektów, a data walki na Fame MMA nie jest mu znana. 

Marcin Dubiel o swoim odejściu z internetuMarcin Dubiel o swoim odejściu z internetu Zdjęcie Screen / https://www.instagram.com/marcindubiel/

Aleksandra 'Olciiak' Furka"Olciiak" jest "fałszywa"? Głos zabrali koledzy, w tym Marcin Dubiel i Launo

Kacper Błoński zarzuca Dubielowi brak szczerości w uczuciach

Podczas transmisji z Japczanem, Kacper Błoński wypowiedział się o Marcinie Dubielu. Jego zdaniem relacja między nim, a Lexy Chaplin to "skok na followersów", a miłość jest raczej tylko ze strony influencerki. Cała sprawa dotyczy wsparcia jego byłej ukochanej po przegranej walce. Para rozstała się w marcu i przez jakiś czas nie mieli ze sobą kontaktu. Po walce zaopiekował się Lexy Chaplin i ją wspierał. Dubiel postanowił odpowiedzieć na te słowa i stwierdził, że wypowiedział się na obcy mu temat, tak jakby był specjalistą związkowym. Zdenerwowało go to, ponieważ z Kacprem Błońskim nie ma kontaktu od dłuższego czasu.

 

Zupełnie inne zdanie na ten temat mają Lexy Chaplin i Michał "Boxdel" Baron. Na swoim kanale YouTube "Aferki" wyznał, że Marcinowi Dubielowi zależy na influencerce. Wracając do Warszawy mieli wypadek samochodowy i poprosił Boxdela o pomoc. Zależało mu na szybkim wypożyczeniu nowego auta, ponieważ chciał bezpiecznie odwieść Lexy do domu. 

Lexy Chaplin i Natalia 'Natsu' Kaczmarczyk podczas High LeagueMarcin Dubiel wspiera Lexy Chaplin po przegranej na High League

Marcin nie opowiada mi pikantnych szczegółów z jego związku, ale mogę spokojnie powiedzieć subiektywnie, że on Lexy bardzo kochał. Pierwsze co zrobił po walce, to zabrał ją, aby odpoczęła [...]. W momencie wypadku, kiedy jechał z Lexy to pierwsze co powiedział mi przez telefon, gdy wynajmowałem mu samochód to jest coś takiego "Michał, bardzo mi zależy na tym aucie, bo chciałbym, aby Lexy dojechała komfortowo do Warszawy". Nie mówił o sobie - Boxdel o Dubielu w stosunku do Lexy Chaplin. 

Sama influencerka zabrała głos w sprawie. Przyznała, że były ukochany był dla niej ogromnym wsparciem, którego się nie spodziewała. Zabrał ją do ośrodka wypoczynkowego, ponieważ była smutna po przegranej i nie chciała wracać do stolicy. Lexy mówi, że miała okazję odpocząć, a sam wyjazd był fajny. 

Więcej o: