"Przysięga" odcinek 371. Cavidan próbuje popełnić samobójstwo! Co dalej ze skazaną?

"Przysięga" w 371. odcinku przeniesie nas do więzienia, gdzie Cavidan przeżywa trudne chwile. Kobieta nie wytrzymuje pobytu za kratkami i postanawia to zakończyć.

371. odcinek „Przysięgi” jest bardziej mroczny od poprzednich. Akcja przenosi się do więzienia, gdzie karę odsiaduje Cavidan. Kobieta nie może znaleźć sobie miejsca. Nie sypia i jest na skraju załamania. Prosi jedną z osadzonych, aby ta załatwiła jej wyjazd do szpitala. Plan się udaje i Cavidan opuszcza mury więzienia. Jednak kiedy zostaje przewieziona do placówki medycznej, wyrywa się i rzuca pod samochód. Udaje się ją uratować w ostatniej chwili. Na pomoc rzuca się młoda dziewczyna, która sama zostaje potrącona.

„Przysięga” odcinek 371. Emir nie radzi sobie z emocjami

Po stracie żony Emir nie radzi sobie z byciem ojcem. Dzieckiem nadal zajmuje się Narin, a on nie chce słyszeć o swoich obowiązkach. Załamany mężczyzna wkracza na złą drogę. Bierze udział w nielegalnych walkach w klatce. Bijatykę przerywa jednak jego ojciec, Hikmet. Próbuje powstrzymać syna. Potem postanawia, że przywiezie swojego wnuka do domu. Chce przekonać Emira, aby w końcu zaczął wypełniać swoje ojcowskie obowiązki. Jednak Emir jest wściekły. Oya próbuje go uspokoić, ale bezskutecznie.

Ogromne emocje pojawią się też w życiu Narin. W drzwiach domu stają jej matka i siostra, których do tej pory nie znała. Młoda kobieta czuje się zaskoczona i rozdarta. Tymczasem Kemal sugeruje Narin, że chciałby mieć z nią dziecko.

Emisja 371. odcinka „Przysięgi” już w poniedziałek, 14 marca o 16:05 w TVP1.

Zobacz wideo "Lupin". Druga część popularnego serialu Netflixa pojawi się dopiero w lato
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.