Iwona Węgrowska wystroiła się na kolację w domowym zaciszu. "Trzeba sobie radzić, szpilki mile widziane". Ciekawa stylówka

Iwona Węgrowska jest zwolenniczką kobiecych kreacji i zamiłowania do mocnego, wyrazistego makijażu. Na jej ostatnim zdjęciu na Instagramie widzimy ją w ulubionym wydaniu.

Iwona Węgrowska wzbudziła duże zainteresowanie fanów po tym, jak opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Wokalistka zdradziła, że wystroiła się tak bez żadnego powodu - zwyczajnie, chciała poczuć się lepiej, bowiem ostatnio rzadko ma okazję do założenie wyjściowej kreacji. 

Iwona Węgrowska pozuje na Instagramie

Iwona Węgrowska od początku swojej kariery uwielbia szokować, decydując się na oryginalne kreacje i mocny makijaż. Zdecydowanie to właśnie w takich stylizacjach czuje się najbardziej kobieco, jednak obecnie rzadko ma okazję do wizerunkowych szaleństw. Postanowiła jednak znaleźć powód i wystroiła się... na kolację w domu.

Iwona Węgrowska na spacerzeIwona Węgrowska w niecodziennej kreacji na spacerze z mamą i córką

Mimo pandemii czasami się ogarnę. Nie wiem jak Wy i u Was, ale i kolacja może być w takim wydaniu. Szpilki mile widziane. Dziewczyny, trzeba sobie radzić - apeluje wokalistka.

Zobacz też: Iwona Węgrowska przeszła niebywałą metamorfozę. Zerwała ze starym wizerunkiem. Pomogła jej Sablewska

 

Iwona WęgrowskaIwona Węgrowska przez pandemię zrezygnowała ze swoich ulubionych czynności. "Modlę się, by minęła"

Mówiło się, że po urodzeniu dziecka w 2015 roku Węgrowska złagodziła swój styl, jednak ostatnie zdjęcie wyraźnie na to nie wskazuje. Obcisła sukienka z zaznaczonym wcięciem i wyrazisty makijaż powodują, że bez wątpienia może tu mówić o niezmiennych preferencjach wokalistki. Fani jej wizerunku nie kryli zresztą zachwytu nową fotką.

Nie mogę wyjść z podziwu.
Oj Iwonka, akurat ogarnięta to jesteś nad wyraz, co udowadniasz zresztą tym zdjęciem.
Śliczna jesteś - komplementują internauci.

Dołączacie do zachwytów?

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki