"Zapracowana" Małgorzata Socha wybrała się z dziećmi do Zakopanego. Zirytowani fani: Widać, że są wyjątki od zaleceń

Małgorzata Socha obecnie wypoczywa w górach. Wrzuciła do sieci zdjęcie z zabaw z dziećmi. Internauci zarzucili jej, że nie przestrzega zaleceń "narodowej kwarantanny", która ma potrwać do 17 stycznia.

Małgorzata Socha pokazała, jak wyglądają jej zimowe zabawy z dziećmi. Aktorka najwyraźniej nieźle się natrudziła, gdy wiozła je na sankach. Zdradza jednak, że było warto. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha relacjonowała wizytę u fryzjera. "Dzień odkurzania"

Małgorzata Socha bawi się z dziećmi

Małgorzata Socha wybrała się na wczasy do Zakopanego, gdzie spędza czas z rodziną - tak wynika z informacji podawanych przez samych internautów, którzy twierdzą, że widzieli ją w górach, a dokładnie w okolicach polany Kalatówki.

Aktorka jest mamą trójki pociech - siedmioletniej Zofii, trzyletniej Barbary i dwuletniego Stanisława. Teraz na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym widać dwoje z nich. Wiozła je na sankach - napisała, że było to dosyć męczące, ale świetnie się razem bawili. 

Czasem trzeba się napracować, żeby potem było z górki... Ale jaka satysfakcja - napisała Socha pod zdjęciem.
 

Małgorzata SochaMałgorzata Socha ubiera choinkę. Drzewko jest tak wysokie, że potrzeba do niego drabiny

Fani od razu zwrócili uwagę na to, że aktorka zdecydowała się na wyjazd w góry. Wiadomo, że obecnie dostęp do hoteli mają tylko pracownicy służb mundurowych, medycy i pacjenci szpitali specjalistycznych. Jako że Socha nie znajduje się w żadnej z tych grup, fanów zaciekawiło, dlaczego mogła pozwolić sobie na wypoczynek poza domem. Jedna z internautek zapytała, gdzie przebywała aktorka. Inna z kolei szybko odpowiedziała.

Kalatówki, służbowo... Chociaż... ojej, teraz już i służbowo nie można. Ale widać, że są wyjątki od zaleceń.
Polak nie popuści... Musi pokazać, jaki to zdolny i sprytny, i sobie poradzi nawet w czasie zakazów - pisali rozgoryczeni fani.

Socha nie odpowiedziała na pytania i zaczepki internautów. Trudno więc stwierdzić, czy ich wątpliwości są słuszne - być może aktorka dysponuje własną nieruchomością w miejscu, do którego się wybrała.

Małgorzata Socha, Joanna Liszowska"Przyjaciółki". Małgorzata Socha i Joanna Liszowska dostały podwyżki. Kwota zwala z nóg

Zobacz też: Małgorzata Socha otworzyła się na temat zaręczyn i ślubu. Takiej reakcji jej partner się nie spodziewał. Do akcji musiała wkroczyć jej mama

Zobacz wideo Filip Bobek o relacji z Małgosią Sochą i zagrożeniu koronawirusem: "Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy"

Mimo często niejasnych czy mających wątpliwą podstawę prawną zaleceń rządu, nie można jednak zapominać o zasadach bezpieczeństwa i zdrowym rozsądku. Niezależnie od okoliczności. Pandemia nie robi sobie wolnego na święta, ferie czy urlopy, które chcielibyśmy spędzić, podróżując, a koronawirus nie uzależnia swojej transmisji od tego, czy prawo w danym kraju jest logiczne, czy zaskakujące.