Randka z Eugenie Bouchard warta ponad 350 tysięcy złotych. Tyle zaoferował fan za spotkanie z kanadyjską tenisistką

Ponad 350 tysięcy złotych zapłacił fan za spotkanie z kanadyjską tenisistką. W ten sposób Eugenie Bouchard wspiera osoby dotknięte przez koronawirusa.

Kanadyjska tenisistka Eugenie Bouchard, w ramach pomocy fundacji All-In Challenge, wystawiła na aukcję spotkanie. Uzyskane fundusze trafią do osób poszkodowanych przez epidemię koronawirusa. Zawzięty fan 26-latki sporo zapłacił za randkę. 

Randka z Eugenie Bouchard

Tenisistka udostępniła na Instagramie zrzut z ekranu z zamkniętej aukcji, na której oferowała spotkanie. Zawzięty fan zapłacił aż 85 tysięcy dolarów za randkę z Eugenie Bouchard, czyli ponad 350 tysięcy złotych. Kanadyjka nie mogła wyjść z podziwu. 

85 tysięcy?!?!? Jesteście niesamowici! Jestem bardzo wdzięczny i dumna z was wszystkich za dołączenie do tego projektu. Nie mogę się doczekać spotkania ze zwycięzcą! - napisała Bouchard na Instagramie

 

Licytacja rozpoczęła się od 2,5 tysiąca dolarów, a 37 osób złożyło swoją ofertę. Wszystkich przebił wielbiciel Genie, który był gotowy zapłacić niemałą fortunkę. Zwycięzca aukcji nie tylko spotka się z gwiazdą tenisa przy kolacji. Będzie miał możliwość pojechania z Bouchard na jeden z wybranych turniejów wielkoszlemowych: US Open, Roland Garros, Wimbledon lub Australian Open.

Bilety lotnicze zakupi zawodniczka. W czasie turnieju fan będzie siedział wraz ze sztabem szkoleniowym tenisistki, dzięki czemu będzie mógł kibicować z bliska. Dodatkowo laureat otrzyma rakietę oraz buty z autografem Kanadyjki.

Kim jest Eugenie Bouchard?

Dzisiaj tenisistka zajmuje obecnie dopiero 332. miejsce w rankingu WTA. Kilka lat wcześniej należała do absolutnej czołówki najlepszych zawodniczek świata. Genie we wrześniu 2019 roku była widziana na plaży w Miami w towarzystwie Conora Davisa, brata amerykańskiej modelki, Hannah Jeter.