Kasia Kowalska wciąż czeka na informacje o stanie zdrowia córki. "Sytuacja naprawdę jest dramatyczna"

Znajomy Kasi Kowalskiej na łamach jednego z tablodiów podaje, że z córką piosenkarki nie ma żadnego kontaktu, a gwiazda jest rozbita całą sytuacją.

Kilka dni temu Kasia Kowalska zamieściła na Facebooku nagranie, w którym zdruzgotana opowiedziała o ciężkim stanie zdrowia swojej córki. Ola Kowalska trafiła do jednego z angielskich szpitali, gdzie konieczna była intubacja. Piosenkarka zamieściła filmik za namową lekarza, który chciał, aby w ten sposób przemówiła ludziom do rozumu. W Internecie wiele gwiazd zamieściło wpisy, które miału na celu wesprzeć załamaną wokalistkę, jednak ta myślami jest przy podłączonej do aparatury córce. Znajomy rodziny w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o samopoczuciu piosenkarki i obecnym stanie jej córki. Niewiele się zmieniło. 

Zobacz wideo Książę Karol i Camilla biją brawo dla pracowników służby zdrowia walczących z koronawirusem

Przypominamy: Córka Kasi Kowalskiej przez koronawirusa trafiła do szpitala w Anglii. Jej stan jest poważny. Niezbędna jest intubacja

Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu

Wczoraj Kasia Kowalska poinformowała na Instagramie, że stan jej córki jest stabilny i podziękowała tym samym za wszystkie słowa wsparcia.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Kowalska poinformowała o stanie zdrowia córki. "Dziękuję z całego serca za wasze wsparcie"

Znajomy piosenkarki wyznaje w "Super Expressie", że ta jest rozbita całą sytuacją i nie jest w najlepszej kondycji psychicznej. 

Z Olą nie ma kontaktu, Kasia jest rozbita. Pozostaje tylko czekać na lepsze wieści. A sytuacja naprawdę jest dramatyczna -  mówił w tabloidzie. 

Informator tabloidu dodał, że prawdopodobnie córka Kasi Kowalskiej jest zarażona koronawirusem, jednak na oficjalne wyniki badań krwi będzie trzeba jeszcze poczekać. Mamy nadzieję, że ze zdrowiem Oli Kowalskiej będzie już tylko lepiej. 

RG

Więcej o:
Komentarze (2)
Kasia Kowalska wciąż czeka na informacje na temat zdrowia córki. "Jest rozbita"
Zaloguj się
  • tygrysio_misio

    0

    No skoro czekają na wyniki krwi to mogą być badania toksykologiczne.

  • monikaaleksandra

    0

    Pani Kasiu może jej stan ma pomóc zwalczeniu infekcji i odciążyć organizm. Lekarze wiedzą, co robią. Proszę być dobrej myśli. Ściskam Panią mocno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX