Fanka zasugerowała Oldze Frycz, żeby zamieszkała z ojcem swojego dziecka. Odpowiedź aktorki? Konkretna

Olga Frycz jesienią ubiegłego roku rozstała się ojcem swojego dziecka. Jedna z internautek zasugerowała aktorce, że na czas domowej izolacji dla dobra dziecka powinna zamieszkać z byłym partnerem. Odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Olga Frycz w 2018 roku zaręczyła się z trenerem tajskiego boksu, Grzegorzem Sobieszkiem. Para doczekała się wspólnej córki Heleny, która urodziła się zaledwie miesiąc po zaręczynach. Niestety do ślubu pary nie doszło, ponieważ rozstali się we wrześniu ubiegłego roku. Mimo wszystko wciąż utrzymują bardzo dobre stosunki i wspólnie wychowują córkę. Na Instagramie aktorki często widzimy, jak spędza czas z byłym partnerem. Jedna z fanek zasugerowała aktorce, aby ponownie zamieszkała ze swoim byłym parterem. Oczywiście dla dobra dziecka. 

Olga Frycz zamieszka z byłym partnerem?

Na InstaStories Olga Frycz zamieściła kilka filmików, na których wraz z byłym partnerem, wspólnie bawią się z córką. Jedna z fanek wpadła na pomysł, aby Frycz ponownie zamieszkała z byłym dla dobra dziecka.

Nie chcę, aby było to źle zrozumiane, ale ja bym dla zdrowia psychicznego, na czas kwarantanny, przeprowadziła się do ojca dziecka, bo chyba macie dobry kontakt. Skoro Helenka tam ostatnio była i widać, że się lubicie. Móc w czasie izolacji, w realnej sytuacji pogadać z kimś równym wiekowo oczyszcza umysł - sugeruje internautka.

Olga Frycz nie zamierza posłuchać rady internautki. Zapewniła, że jej córka ma dwa bezpieczne domy, w których nic jej nie grozi. 

Zarówno Grzesiek, jak i ja stosujemy się do zaleceń i nie ruszamy się z domu NIGDZIE i nie spotykamy się z żadnymi innymi ludźmi. Helena ma dwa domy - odpowiedziała aktorka.

Olga Frycz doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożenia, jakie obecnie panuje na świecie i jesteśmy przekonani, że zawsze i tak kieruje się dobrem dziecka. 

RG

Więcej o:
Komentarze (12)
Fanka zasugerowała Oldze Frycz, żeby zamieszkała z ojcem swojego dziecka. Aktorka konkretnie odpowiedziała
Zaloguj się
 • plastik-polo

  Oceniono 9 razy 7

  Jest to tak megagłupie że tylko anonimowo w internecie można dawać rady innym z kim mają mieszkać....

 • tomalamas

  Oceniono 4 razy 4

  Wujek dobra rada... Hahaha, "fani". Serio nie macie w życiu problemów? Swoich? Tylko cudze?!

 • norbertrabarbar

  Oceniono 3 razy 3

  - Dlaczego nie będzie pani z ojcem dziecka?
  - Bo go nie lubię...

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  Kobiety uwielbiają swatać, udzielać fantastycznych rad i wszystko dla dobra dziecka oczywiście, trwa to do chwili kiedy ich samych to nie dopadnie. A wtedy dla dobra dziecka oskubać ojca do ostatniej sznurówki. Moja bratanica z mamusią tak nękały niedoszłego męża o to, że jeszcze się nie oswiadczył i pierścionka nie dał, że facet wolał sam zamieszkać, do tej pory przyjeżdża w odwiedziny a córka za nim szaleje, jednak na wspólne życie się nie zanosi. Facet się nie miga a mieszkają w Londynie, tak mamusia z córeczką doprowadziły do ślubu.

 • cerrie35

  Oceniono 2 razy 2

  A mnie to bawi. Tacy ludzie dający pseudo rady potrafią mi zrobić dzień :-P Jeśli Olga Frycz nie pozuje, a ni nie pokazuje publicznie jakie są jej relacje z ojcem jej dziecka, to chyba oczywiste że nie ma ochoty na utrzymywanie "Poprawnych" relacji z ojcem swojego dziecka, tylko po to aby pochwalić się jak to niby "Wypada", aby wyglądała idealna szczęśliwa rodzinka.
  Więc śmieszą mnie te komenty pod postami znanych ludzi, którzy sobie wyobrażają, iż taki czy inny celebryta posłucha rad takiego "Specjalisty", tylko dlatego, iż tak "Wypada" albo nie "Wypada". Ludzie naprawdę są takimi idiotami, którym się wydaje, iż ci wszyscy celebryci są simsami, którzy na pstryknięcie palcami zmienią swoje życie, bo ktoś tak chce? Powodzenia.

 • sloncenadnami

  Oceniono 1 raz 1

  ze względu na dobro dziecka...idiotyczny argument, mój znajomy mieszka z żoną właśnie dla doooobraaa dzieci (choć dzieci już duże), mimo, że żonka od 7 lat go zdradza, w dodatku on wie, z kim...robi jeszcze jej herbatę mówiąc: proszę kochanie...koleś bez cohones...

 • louis_von_cypher

  Oceniono 1 raz 1

  wiejska przekupa

 • tkslazek

  Oceniono 3 razy 1

  Śwjetne.
  I ta odpowiedź: kakretna!

 • j-a-ga

  Oceniono 7 razy -1

  Zarówno Grzesiek, jak i ja stosujemy się do zaleceń i nie ruszamy się z domu NIGDZIE i nie spotykamy się z żadnymi innymi ludźmi. Helena ma dwa domy - odpowiedziała aktorka.
  To Helenka teleportuje się pomiędzy tymi dwoma domami???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX