#ReservedForUs, czyli razem dla służby zdrowia. LPP przeznaczy 1 mln złotych na zakup maseczek dla szpitali

Zmaganie się z koronawirusem (COVID-19) to wspólny i zjednoczony wysiłek całego społeczeństwa. Grupa LPP przeznaczy 1 mln złotych na zakup maseczek dla szpitali zakaźnych w Gdańsku i w Krakowie.

Pracownicy służby zdrowia to bohaterowie, którzy każdego dnia dają z siebie wszystko w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się i leczenia COVID-19. LPP podjęło decyzję o wsparciu codziennych zmagań lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego. W tym celu postanowiło przeznaczyć 1 mln złotych na zakup maseczek dla szpitali zakaźnych w Gdańsku i Krakowie.

materiały prasowemateriały prasowe materiały prasowe

Pierwsza partia maseczek (ponad 3 tys. sztuk) trafiła już dzisiaj do szpitala w Gdańsku, w którym znajdują się osoby zakażone koronawirusem z województwa pomorskiego. Marka Reserved rozpoczęła również akcję szycia maseczek ochronnych dla pracowników Szpitala Klinicznego w Gdańsku.

Reserved przekaże także 10% ze sprzedaży każdego produktu z Joyful #EcoAware, specjalnej kolekcji stworzonej z materiałów recyklingowych i organicznych, na pomoc szpitalnym placówkom zakaźnym w Gdańsku i Krakowie.

Pomimo trudnej sytuacji, w której znalazło się całe społeczeństwo, działania pod hasłem #ReservedForUs mają na celu zapewnienie potrzebnych środków dla służby zdrowia do powstrzymania rozwoju koronawirusa.

Więcej o:
Komentarze (4)
#ReservedForUs, czyli razem dla służby zdrowia. LPP przeznaczy 1 mln złotych na zakup maseczek dla szpitali
Zaloguj się
 • bruna5

  Oceniono 4 razy 4

  A podatki nadal na Cyprze?

 • pall0

  Oceniono 3 razy 3

  Gdzie kilkaset tysięcy maseczek które wywieźli z Polski do chińskich fabryk odzieżowych (zadbali o ciągłość produkcji). Teraz próbują ratować swój kiepski wizerunek.

 • tictoc

  0

  Ile trzeba zapłacić za taki artykul.?
  Najpierw wywiezli setki tysięcy masek z PL teraz dla poprawy wizerunku to.
  Brawo firma PR
  Dobra ribota
  Ale dlaczego tylko milin a nie pięć?

 • spiral_architect

  0

  Tylko się nie zaplujcie i nie udlawcie z nienawisci młodzi, postępowi, wykształceni i proeuropejscy z wielkich miast. Nienawiść to przecież wasze drugie imię. Jesteście żywcem wyciągnięci z orwellowskich dwóch minut nienawiści. Nie różnicie się niczym od tych kamienujacych kobiety w islamie, zrzucających gejów z wież, czy architektów holokaustu. Jedyne co was różni i nie różni jednocześnie, to obiekt waszej nienawiści.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX