Paulina Sykut-Jeżyna wystąpiła w telewizji, kręcąc się sama telefonem. Wszystko przez koronawirusa

Paulina Sykut-Jeżyna pojawiła się na antenie Polo TV. Prezenterka jednak nie zjawiła się w studiu osobiście. Na Instagramie pokazała, jakie rozwiązanie zastosowała.
Zobacz wideo

Obecna sytuacja na świecie mocno wpłynęła na życie ludzi. W związku z zaleceniami ci, co mogą, powinni zostać w domu i unikać kontaktu z innymi. W związku z koronawirusem także media i firmy producenckie musiały podjąć odpowiednie kroki. Podjęto decyzję o przesunięciu emisji najnowszych edycji "Tańca z gwiazdami" oraz show "Twoja twarz brzmi znajomo". Niektórzy jednak nie zdecydowali się na rezygnację z nagrywania nowych odcinków programów.

Paulina Sykut w Polo TV

Prowadzący program "Disco Studio" dalej muszą pojawiać się na planie zdjęciowym. Jednak władze zapewniają, że przestrzegają zalecanych środków bezpieczeństwa:

Program realizowany jest wyłącznie przez naszego stałego producenta z zachowaniem wyznaczonych przez GIS standardów bezpieczeństwa! #Zostańwdomu - napisali na profilu na Instagramie.

Z tego powodu nie zapraszają do siebie gości, lecz łączą się z nimi online. W jednym z odcinków w tej roli pojawiła się Paulina Sykut-Jeżyna. Pogodynka pokazała na Instagramie, jak wyglądał moment kręcenia jej wypowiedzi. Na zdjęciach widzimy, że Paulina siedziała na łóżku i miała w uszach słuchawki. 

Moje dzisiejsze wystąpienie w telewizji. Internetowe łączenie, ale niebawem powrót do pracy, do telewizyjnego studia - poinformowała fanów.

Zobacz też: Gwiazdy o koronawirusie. Wyszło słabo: Pieczonka zachęca do kupowania kosmetyków, Baron by "nie wariować", Pudzian łyka witaminy

Internauci w komentarzach zostawiają wiele komplementów pod jej adresem, a także wyrażają nadzieję na to, że wszystko niedługo wróci do normy.

AW

Więcej o: