Baron wraca z siłowni i poleca "nie wariować". "Jeżeli koronawirus będzie, to i tak będzie, a jeżeli nie będzie, to nie". Potem pokazał zdjęcie z domówki

Mimo narastającego zagrożenia Baron wydaje się bardzo spokojny. Muzyk nadal prowadzi zwyczajny tryb życia. Nie zrezygnował ani z siłowni, ani ze spotkań ze znajomymi.

Coraz więcej gwiazd zabiera głos w sprawie epidemii koronawirusa. Znani i lubiani komentują obecną sytuację w kraju, a także decyzje rządu o zamknięciu instytucji oświatowych i kulturalnych. Baron również postanowił podzielić się swoim zdaniem na ten temat. Muzyk zdaje się być spokojny i opanowany, co tylko potwierdza fakt, że wybrał się ostatnio na siłownię. Jednak to nie wszystko - spędził wieczór w towarzystwie przyjaciół z zespołu Afromental na domówce. 

Zobacz wideo Baron powiedział, co sądzi o koronawirusie

Co Baron sądzi o koronawirusie?

Mimo, że Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła stan pandemii, a liczba zakażonych osób w naszym kraju stale rośnie, to niektórzy wciąż bagatelizują problem i nie stosują się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Wygląda na to, że Baron niespecjalnie przejął się obecną sytuacją w kraju i wciąż korzysta z siłowni, co mogliśmy zobaczyć na jego InstaStory. Ponadto Gwiazdor wystosował również apel do swoich obserwatorów. Podczas jazdy samochodem postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat rozprzestrzeniającego się wirusa.

Ludzie, nie dajcie się zwariować. Of course koronawirus istnieje i trzeba być uważnym, natomiast nie dajcie się zwariować. Moja pierwsza złota rada, którą stosuję sam od kilku sezonów: nie obarczaj się odpowiedzialnością emocjonalną za coś, na co nie masz wpływu. W związku z tym, jeżeli koronawirus będzie, to i tak będzie, a jeżeli nie będzie, to nie - powiedział na InStastory.

BaronBaron screen z InstaStory Barona instagram.com/alekbaron

Alek zachęcił również swoich obserwatorów do zmiany nastawienia. Przypomniał również o podstawowych zasadach higieny.

Teraz twoje biadolenie albo zamartwianie się, albo nadmierne martwienie się o twoich najbliższych nic nie da. Natomiast jest coś, na co masz wpływ i na tym się skup. To na przykład przestrzeganie zasad higieny, o której trąbią media, nieuczęszczanie do miejsc publicznych, czy to w charakterze rozrywkowym, czy religijnym. Także zdrowy rozsądek.

Jednak Baron nie był konsekwentny , bo kilka godzin po opublikowanym apelu, dodał nagranie z domówki. Co sądzicie na temat jego zachowania?

KK

Więcej o:
Komentarze (40)
Wyluzowany Baron głosi ''mądrości'' na temat epidemii. Jeżeli koronawirus będzie, to i tak będzie, a jeżeli nie będzie, to nie''
Zaloguj się
 • ko_mentator

  Oceniono 18 razy 18

  To chyba nie baron tylko baran.

 • bezidei

  Oceniono 13 razy 13

  To nie o niego chodzi. Bezobjawowo przejdzie wirusa o później pozaraża swoich rodziców, dziadków.

 • kzet69

  Oceniono 13 razy 13

  Stosunek do epidemii ułatwi wyodrębnienie ze społeczeństwa zbioru głupców. P. Baron już w tym zbiorze znalazł swoje miejsce.

 • cerrie35

  Oceniono 15 razy 13

  I przez takich lekkoduchów mogłoby dojść do tragedii. Czy ten niedojrzały chłopaczek nie rozumie, iż tu nie chodzi tylko o niego jako o jednostkę? Pójdzie na taką np. domówkę gdzie jest kilkadziesiąt osób, i wystarczy że tylko jedna osoba trafi się zarażona i wszystkich pozaraża. Naprawdę jest taki głupi, aby ryzykować? Nie mówiąc już o tym, iż szpitale nie są pewnie przygotowane na radzenie sobie z ewentualnymi skutkami nieodpowiedzialnych zachowań tak niedojrzałych ludzi jak on. Jasne. Nie twierdzę, iż trzeba od razu chować się na dwa tygodnie do schronów. Ale aż żal mi ludzi którzy są fanami tak niedojrzałych chłopaczków którzy nie wiem, co chcą udowodnić i komu.

 • minio30

  Oceniono 11 razy 11

  zachowanie Barona przypomina zachowanie turystów, którzy wychodzą w góry chociaż TOPR odradza , idą w klapkach a potem zdzwonią i chcą by ich ratować. takie już polskie społeczeństwo. Zawsze wie lepiej tylko potem oczekuje pomocy państwa.... czyli finansowanej z naszych kieszeni. A może jeśli Boron i jego koledzy zachorują to powinni sami za leczenie zapłacić?

 • mrpens

  Oceniono 11 razy 11

  Kiedy Instagram, Facebook zacznie banować takich psychopatów

 • rascal76

  Oceniono 11 razy 9

  Prokuratura powinna zająć się takimi debilami i ich wpisami. W trybie niezwłocznym.

 • fakie

  Oceniono 8 razy 8

  Debil bedzie gadal bzdury bo jest debilem. Pytanie brzmi po cholere o tym piszecie?

 • rascal76

  Oceniono 8 razy 8

  Każdy w dupie ma Barona kiedy jest koronawirus. Dlatego tak apeluje biedak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX