Cezary Pazura wrócił z egzotycznych wakacji. Na Instagramie pokazał nagranie, na którym żartuje z koronawirusa

W najnowszy nagraniu na Instagragramie Cezary Pazura pokazuje, jak opaskę na oczy można łatwo przerobić na maseczkę przeciwwirusową.

Cezary Pazura idzie z duchem czasu i świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Co więcej, aktor spełnia się także w roli youtubera. Zamieszcza regularnie filmiki, w których opowiada o kulisach swojej pracy, a także wspomina stare dobre czasy. Aktor wraz z żoną, Edytą Pazurą, są tak samo aktywni na Instagramie, co widzimy na ich obszernych relacjach. Tym razem Cezary Pazura postanowił zażartować sobie z koronawirusa.

Zobacz wideo Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę

Cezary Pazura żartuje z koronawirusa

Ostatnie dwa tygodnie Cezary Pazura spędzał wraz z małżonką i dziećmi na Dominikanie. Obydwoje szczegółowo relacjonowali swoje wakacje w tropikach, o czym już niejednokrotnie pisaliśmy. W drodze powrotnej Cezary Pazura zażartował z epidemii koronawirusa. Podczas lotu powrotnego nagrał filmik, w którym pokazuje dodatkowe zastosowanie samolotowej opaski do spania. Według aktora ta idealnie się nadaje na maseczkę antywirusową. 

To może być odkrycie. Wujek Czarek radzi. Panika, walka z wirusem, zrób to sam -  napisał pod nagraniem aktor.
 

Fanom bardzo przypadło nagranie do gustu. Cenią go za poczucie humoru i dystans do siebie, o czym piszą w komentarzach pod nagraniem.

Mega szanuję za dystans do siebie, klasa człowiek. Czaruś, jak będziesz na Mazurach, to daj znać.
Odrobina humoru nigdy nie zaszkodzi.

Nie wszystkim jednak żarty Cezarego Pazury przypadły do gustu. Niektórzy zwrócili uwagę, że nie wypada żartować z wirusa, który zabił już około 2,5 tysiąca osób. 

Lubię Pana. Ale to akurat jest turbo słabe...
Nie wypada żartować z wirusa, który zabija.
Myślałem, że Pan mądrzejszy jest - piszą internauci. 

A wy uważacie, że Cezary Pazura przesadził z żartem? 

RG

Więcej o: