Edyta Pazura opublikowała gorące zdjęcie w bikini. Jej figura mocno podzieliła fanów. "Trochę pani za szczupła"

Edyta Pazura wybrała się na wakacje razem z mężem i trójką dzieci. Rodzina urlop spędza na Dominikanie, a żona aktora na bieżąco relacjonuje podróż i chwali się pięknymi widokami z wyspiarskiego państwa. Figura kobiety od zawsze budziła spore zainteresowanie. Tym zdjęciem Edyta podsyciła dyskusję.

Dwutygodniowe wakacje na Dominikanie są dla rodziny Pazurów idealnym momentem na to, by odpocząć od obowiązków. Edyta w ten wyjątkowy czas zrezygnowała nawet z namawiania dzieci na czytanie lektur szkolnych i pozwoliła na błogie lenistwo. Pokazała również, jak Cezary Pazura bawi się ze swoimi pociechami. Ale to fotografie kobiety wzbudziły największe zainteresowanie. Fani żywo komentują kształty celebrytki, a ich opinie są mocno podzielone. Żona aktora opublikowała kolejne zdjęcie, tym razem w samym bikini!

Zobacz wideo Cezary Pazura jest troskliwym ojcem. Żona podziwia, jak mężczyzna zajmuje się swoją małą córeczką:

Edyta Pazura i Cezary Pazura spędzają czas na rajskiej plaży

Edyta Pazura jest matką trójki dzieci, ale może poszczycić się niezwykle szczupłą figurą. Trzeba przyznać, że kobieta w stroju kąpielowym wygląda jak nastolatka. Jednak nie dla każdego obserwatora celebrytki jej filigranowość jest atutem. Są osoby, które wyrażają w komentarzach negatywną opinię na temat wyglądu Edyty. Zdjęciami z wakacji tym bardziej ożywiła dyskusję o proporcjach i budowie ciała.

Żona aktora nie zwraca uwagi na nieprzychylne oceny i jak widać, nie zamierza zaprzestać publikowania fotografii, na których ubrana jest jedynie w strój kąpielowy. Kolejny raz pokazała się w bikini! Nie tylko figura kobiety robi wrażenie. Rajskie widoki na Dominikanie także przyciągają wzrok.

Edyta Pazura w bikiniEdyta Pazura w bikini Instagram/ @edyta_pazura

Fani Edyty wyrazili rozbieżne spostrzeżenia na temat wyglądu kobiety. Jedni wyznali, że zazdroszczą jej genów, które sprawiły, że pomimo trzykrotnej ciąży celebrytka wygląda kwitnąco i szczupło. Natomiast drudzy zasugerowali, że żona Czarka jest trochę zbyt szczupła.

Edyta kocham Cię i nienawidzę jednocześnie. Kocham, za to kim jesteś i co przekazujesz, a nienawidzę za to, że też jestem mamą trójki... Ale ja wyglądam, jakbym Ciebie połknęła.
Trochę pani za szczupła moim zadaniem - patrząc po zdjęciu. Ja rozumiem, że życie w środowisku gwiazdorskim, celebryckim wymaga pewnych wyrzeczeń, żeby być fit, eko, bio, wege etc. Ale trochę tłuszczyku być musi. 

Niektórzy Internauci na szczęście skupili się nie tylko na wyglądzie Edyty. Jedna z użytkowniczek Instagrama wyznała, że przebywa w tym samym miejscu i podzieliła się swoimi obserwacjami:

Akurat jestem w tym samym hotelu. Miło widzieć szczęśliwą rodzinkę. Pan Cezary bardzo miły gość. Pozdrowionka.

Myślicie, że Edyta Pazura powinna przejmować się negatywnymi komentarzami na temat jej figury?

BWO