Horoskop na weekend 6 - 7 lipca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop na weekend 6 - 7 lipca. Weekend może przynieść Ci wiele korzyści. A może, podobnie jak niektórzy, zatracisz się zupełnie w wolnym, zapominając o pracy? Przekonaj się sama/sam!

Sobota i niedziela to dni, które często okazują się tymi najbardziej przyjaznymi podczas tygodnia. Nie wmawiaj sobie, że jest inaczej, tylko pozostań ostrożna/ostrożny, by przypadkiem nie poruszać niewygodnego tematu.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Baran

Przygotuj się na prawdziwy najazd gości. Niestety, nie wszyscy będą przez Ciebie mile widziani. Choć nie będzie Ci się to za bardzo uśmiechać, nie zdołasz nikogo wyprosić, kiedy już się pojawi. Postaraj się po prostu jakoś przetrwać – goście nie zostaną przecież na zawsze.

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Byk

Zamiast odpoczywać, będziesz wspierać kogoś w wyjątkowo trudnych chwilach. W tym wszystkim nikt oczywiście nie zapyta, jak Ty się z tym wszystkim czujesz. Bądź twarda/twardy i nie decyduj się na rozpoczynanie nowych zadań, nawet jeśli będzie Cię bardzo korcić.

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Bliźnięta

Weekend spędzisz na rozwijaniu nowego hobby. To będzie nawet przyjemne, choć nie każdy zrozumie Twoją nową pasję. Na szczęście mało sobie z tego zrobisz i postanowisz się nawet doskonalić w tej dziedzinie. Nie daj sobie wmówić, że to głupoty.

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Rak

W tę sobotę i niedzielę wykażesz się dużą kreatywnością. Inni będą Ci zazdrościć pomysłów, które ot tak przyjdą Ci do głowy. Nic dziwnego, że odczujesz ogrom dumy, a przy okazji nabierzesz pewności siebie. Chyba o to chodziło, żeby się sprawdzić, nie?

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Lew

Wykorzystasz wolny czas na poszukiwania. Możesz czytać książki z gatunku, za którym nigdy nie przepadałaś/przepadałeś albo oglądać filmy, na których zwykle zasypiałaś/zasypiałeś. Niespodziewanie natrafisz na coś, co pochłonie Cię bez reszty. Eksperymenty są czasem całkiem dobre.

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Panna

Po długim i nieprzyjemnym tygodniu jesteś mocno osłabiona/osłabiony. Nie skacz więc od razu na głęboką wodę, tylko zajmuj się rzeczami, które nie wymagają od Ciebie aż tak dużego zaangażowania. Jeśli natomiast nie będziesz wiedziała/wiedział co dalej, poproś o pomoc przyjaciół.

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Waga

Postanowisz aktywnie spędzić czas. Może zafascynuje Cię jakaś nowa dyscyplina sportowa? A może postawisz zwyczajnie na spacer? Ciesz się wolnością i chwilą zapomnienia, która może pozwolić na prawdziwy reset.

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Skorpion

To nie będzie dla Ciebie dobry weekend. Stale ktoś będzie coś od Ciebie chciał, a życie przygotuje na Ciebie szereg pułapek. Po tym, jak poradzisz sobie z pierwszym problemem, pojawi się następny. Lepiej trzymaj się na uboczu, zanim przydarzy Ci się coś złego.

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Strzelec

Musisz być bardzo ostrożna/ostrożny, bo pośpiech okaże się dla Ciebie bardzo złym doradcą. Wystarczy, że poczujesz się nieszczęśliwa/nieszczęśliwy, a wszystko momentalnie się posypie. Weź głęboki oddech i spróbuj się uspokoić.

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Koziorożec

Ten weekend spędzisz w samotności. Nie będziesz narzekać – już od dawna potrzebowałaś/potrzebowałeś takiej chwili przerwy. Zajmiesz się tym, co naprawdę sprawia Ci przyjemność, wykorzystując te dwa dni tak, jak można najlepiej.

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Wodnik

Nie będziesz miała/miał siły na nic poza leniuchowaniem. Nie denerwuj się tym, że marnujesz czas. Niekiedy warto zatrzymać się na chwilę i przestać myśleć. To naprawdę miła odmiana po całotygodniowej harówce.

Horoskop na weekend 6-7 lipca – Ryby

Ten weekend spędzisz z przyjaciółmi. Będzie bardzo miło, ale spontanicznie. Zdziwisz się niektórymi rozwiązaniami, ale to będzie raczej pozytywne zaskoczenie. Nie daj sobie wmówić, że czegoś nie potrafisz i próbuj nowych rzeczy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.