Horoskop tygodniowy 10 - 16 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 10 - 16 czerwca. Najbliższe dni mogą być dla Ciebie kluczowe. Przekonaj się, jak będzie wyglądał ciąg kolejnych wydarzeń i postaraj się nie cofać przed niczym, co Cię czeka.

Jedni mogą mieć udany tydzień, drudzy natomiast będą się z nim mierzyć w nieustającej walce. Sprawdź swój horoskop tygodniowy i przekonaj się, w której grupie jesteś.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Baran

Wszędzie Cię będzie pełno. W połowie tygodnia ludzie wciąż będą oszołomieni Twoją nadmierną aktywnością, a w okolicach soboty mogą poczuć się tym zmęczeni. Nie daj sobie wmówić, że nie możesz okazywać radości dokładnie tak, jak ją czujesz. Inni nie mają prawa decydować o Tobie.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Byk

To będzie tydzień pełen pracy. Okażesz się jednak bardzo skoncentrowana/skoncentrowany i zawzięta/zawzięty, by poradzić sobie z każdym kolejnym wyzwaniem, nawet tym najbardziej wymagającym. Nie przejmuj się swoimi wahaniami – od czasu do czasu wątpliwości są przecież czymś uzasadnionym.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Bliźnięta

Masz już serdecznie dość pracy. Wydaje Ci się, że powoli popadasz w rutynę i nic już Cię nie cieszy. Czy rzeczywiście źle wybrałaś/wybrałeś i powinnaś/powinieneś coś zrobić ze swoim życiem zawodowym? Postaraj się przetrwać do weekendu, a potem, w czasie wolnym, dobrze przemyśl sobie wszystkie możliwości.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Rak

W ciągu najbliższych dni na pewno poznasz kogoś nowego. Ta osoba mocno namiesza w Twoim życiu, czyniąc e w pewnym sensie znacznie ciekawszym. Zobaczysz, że na niektóre rzeczy warto spojrzeć pod zupełnie innym kątem, niż robiłaś/robiłeś to do tej pory. Nie złość się, tylko sprawdzaj nowe możliwości.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Lew

Myślenie o obowiązkach ostatnio wcale Ci nie sprzyja. Pewnie – praca jest ważna, ale nie możesz żyć wyłącznie nią. Pewne rzeczy wymagają gruntownego przemyślenia, a Ty powinnaś/powinieneś się zastanowić, czy rzeczywiście dobrze robisz, postępując tak, a nie inaczej. Chwila oddechu jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Panna

Otrzymasz teraz wiele nowych propozycji. Jak się okaże, niektóre z nich mogą Ci przynieść niemały zastrzyk gotówki. Nie masz co się zastanawiać nad tym, co przynosi Ci los. Bierz to, co daje i nawet się nie zastanawiaj, bo później możesz już nie mieć okazji.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Waga

Nie roztrząsaj tego, co zadzieje się wokół Ciebie właśnie w ciągu tych siedmiu dni, bo wydarzy się naprawdę sporo. Skup się na sobie i swoich sprawach, zamiast komentować wszystko, co przydarza się innym. Przy tym postaraj się koniecznie zachować spokój.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Skorpion

Ktoś zaangażuje Cię w jakieś tajemnicze przedsięwzięcie. Możesz poświęcić mu naprawdę dużo czasu i uwagi. Tylko od Ciebie tak naprawdę zależy, jak to się skończy i czy uda Ci się doprowadzić wszystkie sprawy do końca, nie zaniedbując ich na rzecz wspomnianego już projektu.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Strzelec

W tym tygodniu będziesz uchodzić za ekspertkę/eksperta w jakiejś dziedzinie. Prawdopodobnie może się okazać, że wiele osób z Twojego najbliższego otoczenia będzie potrzebowało fachowej pomocy. Czy uda Ci się jej udzielić? To się okaże, gdy dowiesz się, ile jeszcze rzeczy masz na głowie.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Koziorożec

Uznasz, że w tym tygodniu nadchodzi czas na prawdziwy odpoczynek. Przestań się zadręczać tym, czego chcą inni i zastanów się, czego tak naprawdę chcesz Ty. Raz zrób coś tylko z myślą o sobie i spróbuj poczuć prawdziwą satysfakcję z tego, co osiągnęłaś/osiągnąłeś.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Wodnik

Dużo czasu spędzisz w tym tygodniu wśród przyjaciół i znajomych. Wyjaśnicie sobie sporo spraw, o których dotychczas nie mieliście kiedy porozmawiać. Nie myśl o tym, co wydarzyło się jakiś czas temu. I tak tego nie zmienisz.

Horoskop tygodniowy 10 – 16 czerwca – Ryby

Już z początku tygodnia powinnaś/powinieneś  się przejąć zadaniami, jakie zlecono Ci w pracy. Możliwe, że będą to pilne projekty, z którymi wielu przed Tobą sobie nie poradziło. Pokaż wszystkim, że jesteś ponad to i doprowadzisz sprawę do końca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.