Horoskop dzienny - 24 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 24 maja. Zobacz, jak wiele może się wydarzyć w tak krótkim czasie! Przekonaj się, jakie zmiany w Twoim życiu wprowadzi los już w najbliższy piątek! Twoja przyszłość jest zapisana w gwiazdach.

Piątek nie dla każdego będzie udany. Jedni będą się cieszyć, inni smucić lub tracić nadzieję. Warto sprawdzić, do której grupy się należy, by wiedzieć, czego się spodziewać.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Baran

Ktoś planował wykonać jakieś kroki przeciwko Tobie. Na szczęście jakaś okoliczność sprawi, że się zawaha – i to będzie Twoja szansa. Jeśli szybko go zdemaskujesz, nic więcej nie zdąży już zrobić i pozostanie skazany na ucieczkę.

Horoskop dzienny – Byk

Zdołasz powstrzymać kogoś przed popełnieniem fatalnego błędu. Nie martw się o to, co będzie później – skup się lepiej na tym, co tu i teraz. Nie możesz robić uników w nieskończoność, nawet jeśli wydaje Ci się, że to najlepsza opcja.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ktoś zapewni Ci dzisiaj pełną ochronę. Zrozumiesz, że nie przydarzy Ci się nic złego, bo ta osoba o to zadba. Porozmawiaj z nią szczerze i przedstaw wszystkie swoje obawy. Nie wahaj się mówić jej wszystkiego, co wiesz – tylko tak doprowadzisz pewną sprawę do końca.

Horoskop dzienny – Rak

Wiele rzeczy dziś pójdzie nie tak. Niewiele będziesz mogła/mógł na to poradzić, a jednak ogarnie Cię pewna frustracja. Nie możesz obwiniać się za coś, na co nie masz wpływu. Odetchnij, uspokój się i postaraj się jakoś dogadać z tymi, którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Horoskop dzienny – Lew

Choć to koniec tygodnia, akurat dziś doczekasz się poważnych zmian w pracy. Będziesz najpierw trochę oszołomiona/oszołomiony, ale z czasem przyznasz rację swojemu zwierzchnikowi. Zobaczysz, że rewolucja zmierza w bardzo dobrą stronę.                                                             

Horoskop dzienny – Panna

W Twojej pracy wyraźnie popsuje się atmosfera. Nagle te osoby, które wydawały się bardzo przyjazne, staną się nieuprzejme i wrogo nastawione. Prędko przekonasz się, że za taką zmianą stoi Twój planowany awans, z którym jeszcze nie wszyscy się pogodzili.

Horoskop dzienny – Waga

Ten dzień Cię zaskoczy. Będzie zupełnie inny niż szereg poprzednich. Czy to dobrze? Zależy czego oczekujesz. Wciąż porzucona przez przyjaciół, zaczniesz się uczyć, jak radzić sobie w pojedynkę. Jeśli zależy Ci na podreperowaniu samodzielności, to idealna chwila.

Horoskop dzienny – Skorpion

W piątek pojawią się jakieś bardzo istotne informacje. Niespodziewanie poczujesz, że musisz je mieć, jeśli chcesz rozwiązywać swoje problemy. Nie dziw się, że inni mogą Ci się przyglądać. Być może nie powiedziałaś/powiedziałeś jeszcze ostatniego słowa i oni nie wiedzą, na co Cię stać.

Horoskop dzienny – Strzelec

Postanowisz rozejrzeć się wokół swoich bliskich, bo najprawdopodobniej jest tam jakiś problem. Tylko szczera rozmowa uświadomi Ci, jak poważna jest sytuacja. Możliwe, że do tej pory zupełnie nie zdawałaś/zdawałeś sobie z tego sprawy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Zdecydujesz się przypomnieć innym, że z Tobą też trzeba się liczyć. Nie musisz przecież robić dokładnie tego, czego oczekują od Ciebie Twoi towarzysze. To nie tak, że jesteś w jakiś sposób od nich uzależniona/uzależniony. Spróbuj działać na własną rękę.

Horoskop dzienny – Wodnik

Szykuje się ważne zawodowe spotkanie. Niekoniecznie dziś, ale właśnie tego dnia otrzymasz o nim szczegółowe informacje. Zamiast się denerwować, przemyśl na spokojnie, jak powinnaś/powinieneś się do niego ustosunkować. To w końcu nic trudnego.

Horoskop dzienny – Ryby

Czekają Cię nowe znajomości. Możliwe, że niektóre z nich okażą się dla Ciebie przełomowe. Pod wpływem którejś z nich prawdopodobnie zmienisz swoje obecne nastawienie do niektórych spraw. Weź kilka głębokich wdechów i spróbuj zachowywać się rozsądnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.