Horoskop dzienny - 23 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 23 maja. Czasem przyszłość może zaskakiwać. Chcesz wiedzieć, co wydarzy się już niebawem? W takim razie sprawdź, co czeka Cię już w ten czwartek. Twoja przyszłość jest zapisana w gwiazdach.

Czwartek może być interesujący lub wręcz przeciwnie – zabijać nudą. Niektóre znaki zodiaku będą z niego zadowolone, inne niekoniecznie. Przewrotny los jak zwykle zaserwuje każdemu sporo emocji i na to trzeba być gotowym.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Baran

Poczujesz się niezwyciężona/niezwyciężony. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że nabrałaś/nabrałeś pewności siebie i uwierzyłaś/uwierzyłeś we własne możliwości. Pokaż innym, na co Cię stać. Nie przesadź jednak z euforią, bo możesz źle odczytać jakieś znaki i popełnić poważne błędy.

Horoskop dzienny – Byk

Zafiksujesz się na realizację swoich planów. W związku z tym nie zamierzasz przyjmować do wiadomości, że ktoś może się z nimi nie zgadzać. Weź pod uwagę to, że nie każdy musi myśleć dokładnie to samo, co Ty. Jeśli nie będziesz uwzględniać zdania innych, oni mogą nie pomyśleć o Tobie w przyszłości.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Cały dzień będziesz w biegu. Spóźnisz się wszędzie, gdzie tylko się da, a w kolejne godziny wkradnie się nerwowość. Dopadną Cię też obawy, że nie wyrobisz się ze wszystkimi zadaniami na czas. Weź głęboki oddech i choć trochę się uspokój. W przeciwnym razie zwariujesz.

Horoskop dzienny – Rak

Musisz posłuchać tego, co mówią i co chcą inni. Niewiele dziś będzie od Ciebie zależało – pora się z tym pogodzić i nie próbować buntu na siłę. Spróbuj się dogadać z osobami decyzyjnymi, a na pewno wiele na tym zyskasz. Może coś okaże się zupełnie inne, niż Ci się dotąd wydawało?

Horoskop dzienny – Lew

Będziesz niezwykle nerwowa/nerwowy. Jeśli zaczęłabyś/zacząłbyś zastanawiać się nad powodem takiego stanu rzeczy, nie potrafiłabyś/potrafiłbyś go znaleźć. Mimo to inni mogą mieć do Ciebie żal o to, że jesteś bardzo niesprawiedliwa/niesprawiedliwy w swych osądach. Postaraj się choć trochę kontrolować swoje emocje.

Horoskop dzienny – Panna

Weźmiesz się dziś w garść i zdecydujesz się uporządkować wszystkie swoje sprawy. To może się wiązać z pewnymi wyrzeczeniami, a mimo to się tego podejmiesz. Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale jeśli Ci się uda, poczujesz ogromną satysfakcję.

Horoskop dzienny – Waga

Musisz dziś stanąć twarzą w twarz z czymś, czego wolałabyś/wolałbyś uniknąć. Niestety, nie można w nieskończoność uciekać. Upór i determinacja pozwolą Ci przetrwać. A jeśli nie zdołasz się na nie zdobyć, poproś o wsparcie kogoś bliskiego, na przykład przyjaciela. Szybko okaże się, że po prostu potrzebowałaś/potrzebowałeś odpowiedniej motywacji.

Horoskop dzienny – Skorpion

To nie będzie spokojny czwartek. Atmosfera wokół Ciebie stanie się napięta i nie zdołasz nic z tym zrobić. Lepiej trzymaj się dziś na uboczu i nie mieszaj w żadne dyskusje. Z takich wymian zdań bardzo łatwo może się wywiązać kłótnia, a Tobie nie potrzeba już dodatkowych stresów.

Horoskop dzienny – Strzelec

Czwartek da Ci popalić. Nieomal cały czas będziesz przebywać pod czyjąś presją. Ta osoba zrobi wszystko, by popsuć Ci humor, stale Cię poganiając w tym, co robisz. Zamiast się irytować i wściekać, zupełnie to zlekceważ – tak bardziej wkurzysz tę osobę.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ktoś rozbudzi w Tobie zapał. To dzięki niemu sięgniesz dzisiaj nawet do działań, które od dawna odwlekasz. Zdecydujesz się też na spotkanie z osobą, której unikasz. To ostatnie sprawi Ci szczególną trudność. Będziesz musiała/musiał przyznać się do błędu i pójść na jakiś kompromis.

Horoskop dzienny – Wodnik

Szykuje się rewolucja na gruncie zawodowym. Możesz być przekonana/przekonany, że jesteś na nią dobrze przygotowana/przygotowany, ale wkrótce zrozumiesz, że się pomyliłaś/pomyliłeś. Spróbuj przywyknąć jakoś do nowej sytuacji i nie robić dodatkowych problemów.

Horoskop dzienny – Ryby

Otrzymasz dzisiaj wiele cennych wiadomości. Zweryfikuj je, zanim zaczniesz wyciągać wnioski. To kiepski pomysł, żeby rozpowiadać o wszystkim na lewo i prawo, skoro nie wiesz, czy to prawda. Zastanów się, jakie kroki podjąć w dalszej kolejności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.