Horoskop dzienny - 21 kwietnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 21 kwietnia. Jak zakończy się ten tydzień? Czy masz na co czekać? Przekonaj się, jakie niespodzianki czekają Cię w najbliższą niedzielę! Twoja przyszłość jest zapisana w gwiazdach.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś wcale nie powinnaś/powinieneś siedzieć sama/sam, choć może Ci się wydawać, że tego potrzebujesz. Musisz porozmawiać z kimś z Twojego najbliższego otoczenia, bo w przeciwnym razie możesz przegapić coś ważnego. Nie pozwól na to.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

To świetny moment na odreagowanie. Po tygodniu ciężkiej pracy przyda Ci się taka właśnie chwila na złapanie oddechu. Spędź czas sama albo w gronie tych, którym na Tobie zależy. Musisz poczuć, że Twoje życie naprawdę ma sens, a nie jest tylko odwieczną pogonią za pieniędzmi i harówką w pracy.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Niedziela pozwoli Ci się trochę wyszaleć. Choć jutro musisz wrócić do pracy, nie myśl o tym, póki możesz sobie pozwolić na chwileczkę zapomnienia. Nie możesz bez końca grać roli przykładnej/przykładnego, poukładanej/poukładanego i pracowitej/pracowitego.

Horoskop dzienny – Rak

Możliwe, że ktoś będzie od Ciebie żądał jakichś wyjaśnień. Lepiej, jeśli ich dokonasz, bo w przeciwnym razie możesz sobie narobić niepotrzebnych kłopotów. Postaraj się utrzymać nerwy na wodzy i nie wywołać kłótni.

Horoskop dzienny – Lew

W niedzielę będziesz zamyślona/zamyślony. Nie zdołasz się skupić na niczym ważnym, bo wciąż będziesz uciekać myślami gdzie indziej. Nie zauważysz pewnych rzeczy i po prostu nie zareagujesz na to, co się wydarzy. Inni mogą się okazać zirytowani Twoją postawą.

Horoskop dzienny – Panna

Niespodziewanie znajdziesz się dzisiaj w samym centrum jakichś poważnych zdarzeń. Nie bardzo będziesz wiedziała/wiedział, jak się w takiej sytuacji odnaleźć. Postaraj się robić dobrą minę do złej gry i porzucić nieśmiałość. Może Ci się udać.

Horoskop dzienny – Waga

Czeka Cię przyjemne spotkanie towarzyskie. Twoje naturalne zdolności do przewodzenia znów postawią Cię w roli duszy towarzystwa. Wszyscy będą się z Tobą świetnie bawić, a Ty pozostaniesz w swoim żywiole. Wreszcie też odreagujesz ostatnie pracowite dni.

Horoskop dzienny – Skorpion

W niedzielę rozpierać Cię będzie gwałtowna energia. To dzięki niej poczujesz się swobodniej w niewygodnym towarzystwie i poradzisz sobie z przeciwnościami losu. Nabierzesz też pewności w kolejnych działaniach, które zamierzasz podejmować już w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś zajmiesz się sobą. Wreszcie poświęcisz czas rzeczom, które rzeczywiście wydają Ci się ważne. To trochę Cię wyciszy i pozwoli Ci się przygotować psychicznie na nadchodzący kolejny tydzień. Nie musisz mieć wyrzutów sumienia, że nie poświęcasz uwagi innym. Daj sobie trochę luzu, bo w końcu zwariujesz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nie będziesz miała/miał dzisiaj siły na nic konkretnego. Przeczekasz praktycznie bezproduktywnie do wieczora, bardziej snując się po domu, niż cokolwiek robiąc. Domownicy mogą mieć do Ciebie jakieś pretensje z tego powodu, ale nie bardzo się tym przejmiesz. Masz rację, nie musisz.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dogadasz się z kimś, z kim do tej pory w ogóle nie mogłaś/mogłeś znaleźć wspólnego języka. Uda Ci się nawet zwierzyć tej osobie z czegoś, o czym na razie nikomu nie mówiłaś/mówiłeś. Okaże się, że w wielu kwestiach się zgadzacie i potraficie działać wspólnie.

Horoskop dzienny – Ryby

Ktoś wyświadczy Ci sporą przysługę. Pamiętaj, aby podziękować tej osobie, zwłaszcza że naprawdę jest za co. Ciesz się tym, co uda Wam się razem zorganizować i nie przejmuj się uszczypliwymi komentarzami dalszych znajomych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.