Horoskop dzienny - 9 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 9 marca. Przygotuj się dobrze na sobotę. Zobacz, co może przynieść Ci nowy dzień i zapoznaj się ze swoim horoskopem na najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny – Baran

Osoba spod znaku Wodnika będzie mieć dziś dla Ciebie interesującą propozycję. Nie będziesz ukrywać radości i zaskoczenia. Przed Tobą emocjonujące chwile. W tym dniu wydarzy się coś, co odmieni Twoją najbliższą przyszłość. Sprzyjać będzie Ci dzisiaj Lew.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Byku, będziesz mieć niespodziewanego gościa, jednak ta nieoczekiwana wizyta może nie należeć do zbyt przyjemnych. Cierpliwość i dobre argumenty będą Twoją najlepszą obroną. Nie daj się wciągnąć w jakieś konflikty, które nie są Ci potrzebne. W tym dniu będziesz mogła/mógł liczyć na Koziorożca.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta powinny przygotować się na bolesne rozczarowanie. Ktoś mocno Cię zawiedzie i okaże się osobą, której nie było warto ufać. Aby uniknąć prawdziwej katastrofy, nie zdradzaj swoich sekretów. Krótki spacer będzie idealną okazją, by zebrać myśli i zastanowić się chwilkę nad niektórymi sprawami.

Horoskop dzienny – Rak

Łatwowierne Raki stracą dzisiaj czujność, a pewna osoba spróbuje to wykorzystać. Może być Ci trudno uwierzyć, że dałaś/dałeś się wykiwać jak małe dziecko. Wieczorem nie będziesz w najlepszym nastroju, jednak obok Ciebie znajdzie się ktoś, kto wesprze Cię w gorszych chwilach.

Horoskop dzienny – Lew

Osoby spod znaku Lwa nie będą mieć dzisiaj zbyt wiele szczęścia. Przygotuj się na to, że Twoje plany bardzo mocno się pozmieniają. Będziesz musiała/musiał przełożyć umówione spotkanie na inny termin. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Baran.

Horoskop dzienny – Panna

Odpuść dzisiaj rozpamiętywanie tego, co jest już za Tobą. Ostatnio zbyt wiele czasu zajmuje Ci rozważanie, czy mogłaś/mogłeś postąpić inaczej, by uniknąć jakichś rozczarowań. Teraz nadszedł odpowiedni moment, aby w końcu zostawić za sobą przeszłość i ruszyć do przodu. Sprzyjać będzie Ci dzisiaj Strzelec.

Horoskop dzienny – Waga

Wago, jeżeli w tym dniu będziesz miała podjąć jakąś szczególnie ważną decyzję, wsłuchaj się koniecznie w to, co dyktuje Ci serce. Porady innych mogą okazać się dla Ciebie niewłaściwe, dlatego nie kieruj się nimi. Nie bój się i działaj, polegając na sobie.

Horoskop dzienny – Skorpion

To będzie udany dzień. Możesz mieć świetnego nosa do zakupów, dzięki czemu uda Ci się nabyć kilka prawdziwych perełek. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i sięgnij po kilka ciekawych dekoracji, które ożywią wnętrze Twojego salonu. Wieczór stanie się natomiast idealnym czasem na dobrą zabawę. Udaj się z przyjaciółmi w jakieś ciekawe miejsce i trochę się rozerwij. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Lew.

Horoskop dzienny – Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca będą dzisiaj doskonale czuć się w towarzystwie Bliźniąt. Osoba spod tego znaku zodiaku może sprawić, że sobota stanie się wyjątkowa. Niewykluczone, że otrzymasz jakąś korzystną dla siebie propozycję.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec będzie dzisiaj łatwo wdawał się w kłótnie. Lepiej uważaj i postaraj się unikać osób, z którymi zwykle nie dogadujesz się najlepiej, jeżeli chcesz uniknąć większej awantury. Wieczorem skup się na swoim hobby, aby trochę się rozerwać.

Horoskop dzienny – Wodnik

Zadbaj trochę o formę. Udaj się do parku, aby pobiegać lub zabierz przyjaciela na siłownię. Przyjrzyj się też bliżej swojej garderobie. Nadszedł czas, aby rozpocząć porządki w szafie przed nadchodzącą wiosną. W tym dniu będziesz mogła/mógł polegać na poradach Barana.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby nie będą dzisiaj w najlepszym nastroju. Ktoś sprawi, że poczujesz się naprawdę źle i będziesz wolała/wolał spędzić trochę czasu w samotności. Niektórzy mogą próbować dowiedzieć się, co stoi za Twoim gorszym nastrojem, jednak nie będziesz miała/miał ochoty nikomu nic tłumaczyć. Pozwól sobie na odpoczynek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.