Horoskop dzienny - 7 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 7 marca. Zobacz, czego możesz spodziewać się w nowym dniu. Czy tym razem przyszłość przyniesie Ci coś dobrego? A może będziesz skazana/skazany na niepowodzenie? Przekonaj się, co mówi Twój horoskop na czwartek.

Horoskop dzienny – Baran

Usłyszysz dzisiaj niesłychane wieści. Już z samego rana będziesz bardzo podekscytowana/podekscytowany. Odzyskasz dobry nastrój, a tym samym nabierzesz więcej chęci do działania. W tym dniu sprzyjać będzie Ci osoba spod znaku Skorpiona.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Byk może trochę za bardzo marudzić. Uważaj, bo Twój partner nie będzie zachwycony uwagami, które od Ciebie usłyszy. Niewykluczone, że nie uda Ci się dzisiaj uniknąć małej awantury. Ostatecznie jednak wszystko skończy się dobrze. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Strzelec.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt staną się dzisiaj wyjątkowo zapominalskie. Może wypaść Ci z głowy jakieś umówione spotkanie, bądź zapomnisz zabrać z domu dokumentów, które będą Ci potrzebne w pracy. Lepiej sprawdź w kalendarzu, czy czegoś nie zaplanowałaś/zaplanowałeś. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Panna.

Horoskop dzienny – Rak

Czwartek rozpocznie się dla Raka od pozytywnych nowinek, które dodadzą Ci energii do pracy. Wpadniesz na kilka interesujących pomysłów – warto będzie je zanotować. Niewykluczone, że otrzymasz też ciekawą ofertę współpracy, która da Ci szansę polepszyć swoją sytuację finansową. W tym dniu sprzyjać będą Ci Ryby.

Horoskop dzienny – Lew

Działania Lwa doprowadzą dzisiaj do konsekwencji, które nie będą dla Ciebie niczym przyjemnym. Będziesz musiała/musiał wykazać się pewnym sprytem, aby jakoś załagodzić sytuację, w której się znajdziesz. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, poproś o nią Koziorożca.

Horoskop dzienny – Panna

Panna musi bardziej zastanowić się nad doborem przyjaciół. Niektóre osoby po prostu Cię wykorzystują, liczą jedynie na własne korzyści. Odetnij się od ludzi, którym na Tobie nie zależy. W tym dniu ufaj swojej intuicji. Jeśli natomiast będziesz potrzebować jakiejś porady, będziesz mogła/mógł liczyć na pomoc osoby spod znaku Ryb.

Horoskop dzienny – Waga

Czwartek będzie dla Wagi ekscytującym dniem. Czekają Cię ważne zmiany, które mogą z początku wydać Ci się czymś nieszczególnie istotnym. Z czasem jednak dostrzeżesz, że wiele od nich zależało. W tym dniu sprzyjać będzie Ci osoba spod znaku Barana.

Horoskop dzienny – Skorpion

To będzie przyjemny dzień jeśli chodzi o pracę. Właściwie nie poczujesz, że wykonujesz jakieś obowiązki, bo realizacja kolejnych zadań sprawi Ci prawdziwą radość. Ktoś może poprosić Cię o pomoc, a Ty nie odmówisz. Dzięki temu Wasza dotychczasowa więź może się jeszcze zacieśnić. Sprzyjać będzie Ci osoba spod znaku Bliźniąt.

Horoskop dzienny – Strzelec

Ktoś w końcu doceni Twoje starania. Będziesz tym tak bardzo zdziwiona/zdziwiony, że w pierwszej chwili nie zdołasz w żaden sposób zareagować. Kiedy już jednak cała sprawa do Ciebie dotrze, zrobi Ci się naprawdę cieplej na sercu. Wreszcie poczujesz, że to, co robisz, nie idzie na marne, a rzeczywiście pomaga wielu osobom. Przychylnym Ci znakiem będzie dzisiaj Rak.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Cały dzień spędzisz na myśleniu o swoich obowiązkach. Zamiast odpocząć i zastanowić się nad tym, co dla Ciebie dobre, Ty będziesz wolała/wolał wciąż rozważać swoje sprawy zawodowe. Weź pod uwagę to, że co za dużo, to niezdrowo. Też musisz czasem odpoczywać i tym samym oczyszczać swoje myśli, by nie zwariować. Sprzyjać będzie Ci Byk. 

Horoskop dzienny – Wodnik

Poczujesz się dzisiaj troszkę osłabiona/osłabiony, przez co możesz nie dać rady dokończyć pewnego projektu. Postaraj się trochę więcej wypoczywać i nie bierz na siebie żadnych dodatkowych obowiązków. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Strzelec.

Horoskop dzienny – Ryby

Twój przyjaciel przyniesie Ci znakomite wieści. Będziesz mieć powody do świętowania. W tym dniu czeka Cię też interesujące spotkanie, podczas którego poznasz kogoś, kto stanie się dla Ciebie kimś ważnym w niedługim czasie. W ten czwartek sprzyjać będzie Ci Lew.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.