Horoskop dzienny - 8 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 8 marca. Jak rysuje się Twoja przyszłość? Chcesz sprawdzić, czy Twoje marzenia się spełnią? Przekonaj się, co dokładnie czeka Cię w Dzień Kobiet i zobacz, jak wejdziesz w najbliższy weekend.

Horoskop dzienny – Baran

Jeśli nad czymś się zastanawiasz, lepiej zrobisz, słuchając rozumu, a nie serca. Możliwe, że nieszczęśliwie się zakochałaś/zakochałeś i doznasz dziś prawdziwego zawodu. Aby nie zrobić z siebie pośmiewiska, raczej nie obnoś się ze swoją porażką i nie pokazuj, jak Ci na wszystkim zależy.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Nie możesz być dzisiaj przesadnie surowa/surowy ani wymagająca/wymagający. Jeśli będziesz naciskać i rzucać nieprzyjemnymi komentarzami, możesz zrazić do siebie naprawdę sporo osób. Tego na pewno nie chcesz, zwłaszcza że przecież powinniście się wszyscy względnie dogadywać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Możesz wymagać dzisiaj pomocy. Postaraj się poprosić o nią kogoś, kto Ci ją zaoferuje, niezależnie od tego, jakie relacje łączyły Was do tej pory. Może bezinteresowność tego kogoś niespodziewanie Was do siebie zbliży i dzięki temu okaże się, że nie wiesz na temat tej osoby aż tak wiele.

Horoskop dzienny – Rak

Musisz być uczciwa/uczciwy w każdej nadchodzącej sprawie. Nawet wtedy, gdy wszystko wydaje się jasne. Dzięki temu każdy będzie od razu wiedział, na czym stoi. A Ty poczujesz się lepiej, nie musząc ciągle lawirować wokół prawdy, co wcale przecież nie jest łatwe.

Horoskop dzienny – Lew

Tego dnia jeszcze lepiej dogadasz się ze swoją grupą przyjaciół. Wspólnie wyjdziecie gdzieś po pracy i będziecie świetnie się bawić. Nie musisz się martwić, że coś Ci nie wyjdzie – wspólnie wybierzecie najciekawszy sposób na spędzenie wolnego czasu.

Horoskop dzienny – Panna

Między Tobą a Twoim otoczeniem wreszcie zapanuje spokój. Choć ostatnio wszyscy się kłócili, a Ty zastanawiałaś/zastanawiałeś się, czy nie powinnaś/powinieneś zmienić towarzystwa. Dobrze, że tego nie zrobiłaś/zrobiłeś, bo tak mogłabyś/mógłbyś tego bardzo żałować.

Horoskop dzienny – Waga

Odkryjesz, że ktoś ciągle za Tobą chodzi – niemal krok w krok. To nie tylko będzie denerwujące, ale i mocno zaskakujące. Okaże się, że po prostu podobasz się tej osobie, a ona nie potrafi Ci o tym powiedzieć. Sama/sam musisz podjąć decyzję odnośnie do tego, co z tym zrobić. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowana/zainteresowany, bądź delikatna/delikatny w przekazywaniu swojej opinii.

Horoskop dzienny – Skorpion

Niespodziewanie zaczniesz osiągać sukcesy. Co dziwne, będą one dotyczyły dziedzin, w których nigdy nie miałaś/miałeś szczególnych osiągnięć. Ciesz się tym, co się wokół Ciebie dzieje, zwłaszcza że już wkrótce sprawy mogą się skomplikować. Bądź jednak gotowa/gotowy na to, że inni zaczną Cię prosić o rady i oczekiwać wsparcia z Twojej strony.

Horoskop dzienny – Strzelec

Ten dzień upłynie zupełnie inaczej, niż to sobie planowałaś/planowałeś. Twoja druga połówka może dzisiaj miewać napady złości, przez co możesz spodziewać się małej sprzeczki. Pod wieczór będziesz raczej w kiepskim nastroju, ale pewna wiadomość podniesie Cię nieco na duchu.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W tym dniu skupisz się na sprawach uczuciowych. Spędzisz piątek u boku wyjątkowej osoby, która zadba o to, by z Twojej twarzy nie znikał uśmiech. Niewykluczone, że odwiedzisz dzisiaj jakieś miłe miejsce, w którym będziesz znakomicie się bawić.

Horoskop dzienny – Wodnik

W tym dniu czeka Cię prawdziwa niespodzianka. Ktoś, z kim od dawna nie miałaś/miałeś kontaktu, zaskoczy Cię niespodziewaną wizytą lub wiadomością. Zyskasz szansę, aby odnowić utraconą znajomość. Będziesz z tego powodu bardzo zadowolona/zadowolony.

Horoskop dzienny – Ryby

Piątek przyniesie Ci sporo dobrego. Spędzisz miło czas i będziesz mieć okazję do tego, by w końcu trochę się pośmiać. Całkiem możliwe, że otrzymasz zaproszenie na romantyczne spotkanie i odwiedzisz wyjątkowo klimatyczne miejsce, które bardzo przypadnie Ci do gustu.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.