Horoskop dzienny - 14 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 14 lutego. Na pewno nieraz zastanawiałaś/zastanawiałeś się, co przyniesie Ci los. Sprawdź więc koniecznie, czego się spodziewać po nadchodzącym Dniu Zakochanych! Czy jego aura będzie Ci sprzyjać?

Horoskop dzienny – Baran

To będzie dosyć nudny dzień. Najważniejsze wydarzy się jednak wieczorem. Choć spędzisz ten czas zupełnie inaczej niż planowałaś/planowałeś, będziesz z niego całkiem zadowolona/zadowolony. A wszystko to zasługa kogoś bliskiego. Tylko… czy rzeczywiście będzie chodziło akurat o Dzień Zakochanych?

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Ktoś wyzna Ci swoje uczucia. Twoja sprawa, co z tym zrobisz, ale jeśli ich nie odwzajemniasz, zakomunikuj to tej osobie ostrożnie i szczerze. Nie wódź jej za nos, nie bądź też nieuprzejma/nieuprzejmy. W końcu to dla tego kogoś bardzo ważna sprawa. Jednocześnie ciesz się tym, co masz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ostatnio zastanawiasz się nad tym, czy aby na pewno jesteś stała/stały w swoich uczuciach. Nawet singielka/singiel powinien nieco przystopować ze swoimi flirtami, bo w ten sposób wprowadzasz innych w błąd. Zdecyduj się wreszcie, na kim Ci zależy i to z tą osobą spędź dzisiejszy dzień.

Horoskop dzienny – Rak

Czeka Cię dzisiaj jakaś finansowa okazja. Walentynki walentynkami, ale nie to będzie dla Ciebie najważniejsze. Będziesz musiała/musiał szybko podjąć decyzję, która z dużym prawdopodobieństwem wpłynie na Twoje przyszłe życie. Może to najwyższy czas, żeby zrobić coś dla siebie i przygotować grunt pod dalsze życie?

Horoskop dzienny – Lew

Dzisiejsze Walentynki przejdą zupełnie bez echa. Jeśli jesteś w związku, po prostu wymienicie się całusami, ale w końcu i tak nigdy nie uznawaliście tego święta. Po prostu spędzicie miło czas, ale nie będzie żadnych fajerwerków. Singielka/singiel natomiast przejdzie nad tym do porządku dziennego, w ogóle nie przejmując się swoim życiem uczuciowym.

Horoskop dzienny – Panna

Sporo rzeczy się dzisiaj posypie. Choć będziesz się bardzo starała/starał, nie uda Ci się za wiele uratować z tego, co sobie wcześniej zaplanowałaś/zaplanowałeś. Wydaje się, że pewien kompromis to jedyne wyjście z obecnej sytuacji, a przynajmniej jedyne, które okaże się choć w najmniejszym stopniu korzystne dla Ciebie. Nawet nie myśl o jakichś wzniosłych uczuciach, bo ich dzisiaj po prostu nie doświadczysz.

Horoskop dzienny – Waga

Wszędzie będziesz dzisiaj spóźniona/spóźniony, co może wywołać niezadowolenie Twojej drugiej połówki. A może po prostu umówisz się z przyjacielem/przyjaciółką i też nie bardzo dotrzymasz terminu? Jeśli jesteś singielką/singlem, Twoje szczęście, bo po prostu nie będziesz miała/miał okazji, żeby się gdzieś spóźnić i narazić na nieprzyjemności.

Horoskop dzienny – Skorpion

Możesz mieć dzisiaj bardzo zły humor. A wszystko przez Walentynki, które wywołują w Tobie negatywne emocje i skojarzenia. Nawet jeśli jesteś w związku, to święto sprowokuje u Ciebie jedynie stres i niepokój. Spróbuj porozmawiać ze swoją drugą połówką i powiedzieć jej, że czujesz zbyt dużą presję związaną z tym dniem.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś prawdopodobnie uda Ci się wpłynąć pozytywnie na swoją relację. Wyjaśnisz partnerowi/partnerce wszelkie niedopowiedzenia i co więcej, trafisz z prezentem. Nie wyobrażałaś/wyobrażałeś sobie, że ten dzień może się potoczyć tak dobrze. A tymczasem odwrócisz to, co wydawało się nieodwracalne.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Przygotuj się na gwałtowne emocje i wiele wrażeń. Ktoś może Ci ich doświadczyć z pełną premedytacją, a Ty nie powinnaś/powinieneś pozostać mu dłużna/dłużny. Ciesz się, że masz kogoś, kto tak o Ciebie dba. Dzięki tej osobie nie będziesz się nudzić i zobaczysz, jak miło możesz spędzać czas.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ostatnio za bardzo się nad sobą użalałaś/użalałeś. Nie możesz tego kontynuować, bo ludzie mają już dość i w końcu przestaną Cię brać na poważnie. Weź się w garść i pokaż innym, że potrafisz sama/sam ze sobą sobie poradzić. W końcu nie chodzi o to, żeby robić innym pod górkę, prawda? Zwłaszcza że nie masz w tym żadnego interesu.

Horoskop dzienny – Ryby

Walentynki spędzisz z ukochaną osobą. Niekoniecznie musi to być Twoja druga połówka, ale może ktoś z rodziny lub przyjaciel/przyjaciółka. Wieczorem na pewno znajdziecie jakieś zajęcie, któremu będziecie się mogli razem poświęcić. Wspomnienia z tej środy na pewno okażą się bezcenne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.