Horoskop dzienny - 1 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 1 grudnia. Jak będzie wyglądać pierwszy dzień nowego miesiąca? Nie każdy znak zodiaku ucieszy się z tego, co przyniesie mu los. Sprawdź, czy możesz liczyć na coś miłego.

Horoskop dzienny – Baran

Wejdziesz w początek weekendu w imprezowym stylu. Czekają Cię spotkania w sympatycznym gronie. Czas okaże się sprzyjać poznawaniu nowych ludzi. Niewykluczone, że ktoś zrobi Ci dzisiaj wyjątkową niespodziankę. Sprzyjać będzie Ci Lew.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Byk rozpocznie dzień w kiepskim nastroju. Możesz też uskarżać się na ból głowy, który spowolni Twoje działania. Możliwe, że narobisz sobie przez to jakichś zaległości. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Skorpion – posłuchaj, co będzie mieć Ci do powiedzenia.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta nie będą dzisiaj chętne do dzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami i zmartwieniami. Ktoś będzie jednak nalegał, byś podała/podał mu powód swojego gorszego nastroju, co tylko jeszcze bardziej Cię rozdrażni. Może wywiązać się z tego jakaś sprzeczka. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Strzelec.

Horoskop dzienny – Rak

Osoby spod znaku Raka mogą dzisiaj spodziewać się miłych niespodzianek. Ktoś zadba o to, by poprawić Ci nastrój. Dzień będzie wyjątkowo sympatyczny. Możesz liczyć dzisiaj na spore powodzenie. Szczęście będzie też sprzyjać Ci na zakupach – natrafisz na ciekawe okazje, a być może znajdziesz też coś, co idealnie sprawdzi się jako prezent gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Przychylnym znakiem zodiaku dla Raka okaże się dzisiaj Panna.

Horoskop dzienny – Lew

Piątek przyniesie Lwom sporo nowych sił do działania. Będziesz pozytywnie nastawiona/nastawiony nawet w pracy. Wyjątkowo dobrze będziesz też dogadywać się z osobą, z którą zwykle nie umiesz nawiązać nici porozumienia. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Koziorożec.

Horoskop dzienny – Panna

Panna ma przed sobą pracowity dzień. Nowy miesiąc rozpoczniesz bardzo intensywnie. Będziesz mieć sporo nowych zadań do wykonania, a także skupisz się nad zakończeniem rozpoczętych wcześniej projektów. Wieczorem odpoczniesz i zyskasz okazję, by trochę się rozerwać. Sprzyjać będzie Ci dzisiaj Baran.

Horoskop dzienny – Waga

Początek dnia będzie dość ciężki dla osób spod znaku Wagi. Przyjdzie Ci zmierzyć się ze skomplikowaną sytuacją, która będzie wymagać od Ciebie szybkiego działania. Podejmiesz odpowiednie decyzje, dzięki czemu rozwiążesz swoje problemy. Sprzyjać będzie Ci dzisiaj Wodnik.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nowy miesiąc rozpocznie się dla Skorpiona od pozytywnych wiadomości. Dowiesz się czegoś ciekawego, co będzie związane z życiem Twoich krewnych. Wieczór spędź koniecznie na rozrywce. Wyjście do kina może okazać się najlepszym pomysłem na spędzenie wolnego czasu z kimś bliskim. W tym dniu sprzyjać będą Ci Ryby.

Horoskop dzienny – Strzelec

Fakt, że tydzień chyli się ku końcowi, sprawi, że staniesz się spokojniejsza/spokojniejszy. Wreszcie poczujesz się wyluzowana/wyluzowany i przestaniesz myśleć tylko o pracy. To z kolei spodoba się Twoim bliskim, którzy w ostatnim czasie poczuli się przez Ciebie mocno zaniedbani. W tym dniu przychylne będą Ci Bliźnięta.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nie będziesz dzisiaj zbyt wydajna/wydajny w pracy. Przydarzy Ci się wiele błędów, których w innych okolicznościach mogłabyś/mógłbyś uniknąć. Nie możesz jednak się poddawać, bo Twój zwierzchnik nie zamierza słuchać tłumaczeń. Lepiej po prostu uspokój nerwy i rób to, co do Ciebie należy. Sprzyjać będzie Ci dzisiaj Byk.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wiadomość, którą otrzymasz już po pracy, kompletnie zwali Cię z nóg. W dodatku dopadnie Cię przygnębienie, bo pewna osoba zupełnie zawiedzie Twoje oczekiwania. Nagle okaże się, że wcale nie jest aż tak dobrą/dobrym przyjaciółką/przyjacielem, jak cały czas myślałaś/myślałeś. Pamiętaj jednak, że nie jest niezastąpiona/niezastąpiony. Wodnikowi przychylne będą dzisiaj Ryby.

Horoskop dzienny – Ryby

Poświęcisz czas na rozwijanie swoich znajomości. Przed Tobą wiele spotkań – tych formalnych i niekoniecznie. Podczas każdego z nich nawiążesz ciekawe kontakty. Wśród nowo poznanych osób znajdzie się ktoś, kto stanie się dla Ciebie bardzo ważny w przyszłości. Ryby będą dzisiaj doskonale czuć się w towarzystwie Skorpiona.

Więcej o:
Copyright © Agora SA