Horoskop dzienny - 30 listopada (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 30 listopada. Los bywa bardzo nieprzewidywalny. Jeśli chcesz uchylić choć rąbka tajemnicy, zajrzyj do horoskopu i przekonaj się, czego warto się spodziewać po nadchodzącym czwartku.

Horoskop dzienny – Baran

Marudzenie nic Ci dzisiaj nie da – i tak będziesz musiała/musiał stanąć na wysokości zadania i zrobić to, czego się od Ciebie oczekuje. Zamiast się głupio buntować, po prostu weź się w garść i zrób to, co trzeba. Sama/sam się przekonasz, że tak będzie lepiej.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny – Byk

Poczujesz się niedoceniona/niedoceniony. Co gorsza, ktoś inny zbierze laury za to, co Ty zrobiłaś/zrobiłeś. Zrób awanturę, jeśli tego potrzebujesz, ale nie przesadź. Pora pokazać innym, ile jesteś warta/wart.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Trafisz do projektu, na którym bardzo Ci zależało. To nie tylko wywoła Twoje samozadowolenie, ale i utwierdzi innych w przekonaniu, że nie jesteś nikim. Angażuj się we wszystko, co otrzymasz, żeby się nie okazało, że wszelkie pochwały były na wyrost.

Horoskop dzienny – Rak

Od rana nie możesz oprzeć się złudzeniu, że coś Ci umyka. Zamiast jednak zadręczać się tym niezbyt przyjemnym przeczuciem, skup się na tym, co do czego masz pewność.  A jeśli potrzebujesz wsparcia, w Twoim otoczeniu na pewno znajdzie się ktoś zaufany, kto postanowi okazać Ci należne wsparcie.

Horoskop dzienny – Lew

Sytuacja będzie od Ciebie wymagała szczerości. Koniec z kłamstwami i półprawdami. Musisz spojrzeć prawdzie w oczy i przestać udawać. Tak, to rzeczywiście trudne, ale pora się przemóc. Dzięki temu zyskasz przewagę nad innymi.

Horoskop dzienny – Panna

Pora na zmiany. Jeszcze trochę i sama/sam nie poznasz swojego życia. Nie możesz pozostawać w ciągłym strachu przed tym, co ma nastąpić. Próbuj robić dobrą minę do złej gry i przyzwyczajaj się, bo to jeszcze nie koniec ewolucji w Twoim życiu.

Horoskop dzienny – Waga

Przez przypadek pomożesz komuś, kto bardzo tej pomocy potrzebuje. Możesz być zdziwiona/zdziwiony, gdy okaże swoją wdzięczność. Możliwe, że Twoja druga połówka postanowiła Ci dzisiaj zrobić jakąś przyjemną niespodziankę. Ciesz się, że dobrze Wam się układa.

Horoskop dzienny – Skorpion

W pracy coś się wydarzy. Musisz mieć oczy i uszy szeroko otwarte, żeby nie narazić się na nieprzyjemności. Uważaj szczególnie w pobliżu swojego bezpośredniego przełożonego, bo chociaż nie jesteś niczemu winna/winny, możesz oberwać rykoszetem.

Horoskop dzienny – Strzelec

Możesz być zdenerwowana/zdenerwowany z powodu nowości, jakie pojawią się w Twoim życiu. Nie ma jednak potrzeby, by się tego bać – musisz iść naprzód, więc i tym razem warto po prostu przywyknąć. Zobaczysz, że to wszystko jeszcze wyjdzie Ci na dobre.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś może Ci się kompletnie nic nie chcieć. Wypada jednak, żebyś wzięła/wziął się do roboty, bo w przeciwnym razie będziesz tego żałować. Możesz mieć kłopoty i trudno Ci będzie uniknąć przykrych konsekwencji swoich złych decyzji.

Horoskop dzienny – Wodnik

W końcu poświęcisz się temu, co kochasz. Niezależnie od tego, czy to nowy rodzaj pracy, czy może jakieś nowe hobby, dziś poczujesz się spełniona/spełniony. W końcu w Twoim życiu zagości szczęście, a inni też to zauważą i docenią.

Horoskop dzienny – Ryby

Musisz pozbyć się ze swojego życia jakiejś rzeczy. Jeśli tego nie zrobisz, to coś cały czas będzie Cię ciągnęło w dół. Wiadomo – to poważna decyzja, ale tylko dzięki niej uratujesz swoją przyszłość. Na pewno możesz liczyć na wsparcie ze strony zaufanych przyjaciół.

Więcej o:
Copyright © Agora SA