Horoskop dzienny - 28 listopada (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 listopada. Co nowego może się wydarzyć w najbliższy wtorek? Sprawdź swój horoskop dzienny, przekonaj się, czy los będzie Ci sprzyjał i przygotuj się na wiele wrażeń.

Horoskop dzienny – Baran

Czeka Cię wiele niespodzianek. Musisz uważać przez cały dzień, bo nie wszystkie te zaskakujące wydarzenia okażą się pozytywne. Nie próbuj jednak ścierać się z rzeczywistością i jej zaprzeczać, bo to nie będzie miało żadnego sensu. Po prostu zaakceptuj obecny stan rzeczy.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Przed Tobą sporo aktywności. Nie możesz się zatrzymać ani na moment, bo wypadniesz z gry. Pozostań w ciągłym biegu i stałej gotowości – to właśnie to, co powinnaś/powinieneś dzisiaj zrobić. Nie martw się tym, co będzie potem. Pozostaw to przyszłości.     

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Los będzie dziś dla Ciebie łaskawy – także w pracy. Nawet jeśli coś Ci nie wyjdzie lub popełnisz drobny błąd, zostanie on puszczony w niepamięć. Twój przełożony będzie miał wyjątkowo dobry humor i nie zdecyduje się robić Ci wyrzutów. Ty z kolei poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny – Rak

Znajdziesz się dzisiaj w dość niesprzyjającym towarzystwie. Ktoś może robić Ci wyrzuty, z którymi nie będziesz w stanie sobie poradzić. Postaraj się jednak wyjść z tego obronną ręką i skupić się na pozytywach. Pamiętaj, prawdziwi przyjaciele i tak z Tobą zostaną. Bez względu na wszystko.

Horoskop dzienny – Lew

Ostatnio byłaś/byłeś zbyt mocno zestresowana/zestresowany, co w końcu odbije się na Twoim zdrowiu i samopoczuciu. Nagle staniesz się jeszcze bardziej nerwowa/nerwowy, a jednocześnie znacznie słabsza/słabszy niż dotychczas. Lepiej się dzisiaj oszczędzaj.

Horoskop dzienny – Panna

Dzień upłynie bez większych problemów. W ogóle wyda Ci się dosyć nudny i monotonny. Zmiana nadejdzie dopiero pod wieczór. Ktoś z rodziny sprawi Ci dzisiaj sporą przyjemność. Poza tym zakończy się Twój konflikt w sprawach sercowych. Wszystko się ułoży, a Ty wreszcie odetchniesz z ulgą, na każdym gruncie.

Horoskop dzienny – Waga

Otrzymasz od kogoś lukratywną propozycję współpracy. Przemyśl jednak dobrze, na co się godzisz, żebyś potem nie żałowała/żałował swojej decyzji. Choć w teorii wszystko wydaje się takie piękne i przejrzyste, w praktyce może wcale takie nie być. Jeśli masz taką możliwość poproś o radę zaufaną osobę.

Horoskop dzienny – Skorpion

Niestety, musisz się przygotować na trudną rozmowę. Komuś bliskiemu, na kim bardzo Ci zależy, mocno nie spodoba się to, co robisz. Przygotuj się na szczegółowe tłumaczenia, niedowierzanie, a także podejrzliwość. Lepiej przygotuj mocne argumenty, bo inaczej nic nie osiągniesz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Posprzeczasz się dzisiaj ze swoją drugą połówką. I chociaż w pracy nie wydarzy się nic złego, będziesz podenerwowana/podenerwowany i rozkojarzona/rozkojarzony. Postaraj się choć trochę uspokoić, by przypadkiem nie zrobić czegoś, czego mogłabyś/mógłbyś potem żałować. Sprawy sercowe jeszcze wyjaśnisz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Wypowiesz dzisiaj wiele niepotrzebnych słów, które sprawią przykrość komuś, kogo zawsze lubiłaś/lubiłeś i szanowałaś/szanowałeś. Nie możesz wiecznie unikać odpowiedzialności i dziś nadejdzie moment rozliczeń. Weź głęboki oddech i staw temu czoła.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ktoś będzie Cię chciał sprowokować do kłótni. Nie daj się – zachowaj spokój i pokaż, jaka/jaki potrafisz być opanowana/opanowany. Możliwe, że w ten sposób zasłużysz na uznanie także w oczach swojego przełożonego i innych współpracowników.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś niespodziewanie spełni się Twoje najskrytsze marzenie. Z tego powodu w ogóle nie będziesz w stanie skupić się na przyziemnych sprawach. Pełna/pełen napięcia wyczekasz końca pracy i jak na skrzydłach polecisz się pochwalić najbliższym przyjaciołom. Korzystaj z tej chwili euforii – nikt Ci jej nie odbierze.

Więcej o:
Copyright © Agora SA