Horoskop dzienny - 29 listopada (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 listopada. Przyszłość każdego człowieka została dawno temu zapisana w gwiazdach. Sprawdź koniecznie, co takiego jest przeznaczone akurat Tobie i bądź gotowa/gotowy na nadchodzącą środę.

Horoskop dzienny – Baran

To, co przyjdzie Ci dzisiaj robić, będzie wymagało od Ciebie sporego wysiłku. Nie musisz się jednak za bardzo martwić, bo jeśli tylko trochę się postarasz, podołasz temu zadaniu. I potem będziesz mieć ogromne powody do zadowolenia.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Wieczór będzie jednym z bardziej udanych w ostatnim czasie. Zwłaszcza pod względem towarzyskim, co u Ciebie jest dość dziwne, bo nigdy za dobrze nie szło Ci w relacjach międzyludzkich. Niespodziewanie natkniesz się na osoby, które świetnie Cię zrozumieją i pozwolą być taką/takim, jak naprawdę jesteś.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nagle znajdziesz się w centrum uwagi. To będzie dla Ciebie spora nowość, ponieważ nigdy nie sprawdzałaś/sprawdzałeś się w roli duszy towarzystwa. Wiele osób postanowi Cię wysłuchać, a może i skorzystać z Twoich rad. Przygotuj się na to, że Twoje zdanie wreszcie nabierze znaczenia.

Horoskop dzienny – Rak

Na Twój temat pojawią się liczne plotki. Mogą Cię one zasmucić, jednak nie powinnaś/powinieneś się nimi bezpośrednio przejmować. Każdy, kto zacząłby to robić, w końcu by zwariował. Wiedz też, że prawdziwi przyjaciele i tak nie uwierzą w żadne niesprawdzone rewelacje na Twój temat.

Horoskop dzienny – Lew

W Twoim otoczeniu znajdzie się w tę środę wiele przychylnych Ci osób. Zdziwisz się, jak wiele uda Ci się ugrać z ich pomocą. Pozornie przegrana sprawa okaże się mniej szkodliwa, niż Ci się wydawało. Zdecyduj się po prostu na szczerość w swoich wypowiedziach, a nie pożałujesz.

Horoskop dzienny – Panna

Lepiej oszczędź sobie dzisiaj zakupów, zwłaszcza tych realizowanych online. Niestety, większość okazji, na które mogłabyś/mógłbyś wpaść, okaże się tylko pozornych. Lepiej uniknąć późniejszych rozczarowań, a w szczególności uchronić przed nimi i tak już nadwątlony portfel.

Horoskop dzienny – Waga

Od rana będziesz się zmagać z nadmierną sennością. Może to być wynik niespokojnego snu, a może po prostu kiepskiej pogody za oknem. Próbuj z tym walczyć, dobra kawa lub herbata na pewno pomogą. Uważaj też, bo ktoś Ci nieprzychylny może skrupulatnie wykorzystać Twoją chwilową niemoc.

Horoskop dzienny – Skorpion

Może zrobić Ci się nieprzyjemnie z powodu nieprzychylnych komentarzy na Twój temat. Na szczęście masz wiernych przyjaciół, którzy chętnie staną w Twojej obronie. Nie musisz się więc obawiać, że ktoś pozna Cię od niewłaściwej strony.

Horoskop dzienny – Strzelec

Ten dzień będzie Twoim szczęśliwym. Jeszcze nigdy nie czułaś/czułeś się taka/taki lekka/lekki i niezależna/niezależny. Otrzymasz parę informacji, które dodatkowo podniosą Cię na duchu. Nie każdy jednak zdoła pojąć Twój dobry humor. Nie przejmuj się tym.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Możesz narzekać na samotność. Odniesiesz wrażenie, że nikt w najbliższym otoczeniu Cię nie rozumie. Mało tego, nawet nie próbuje zrozumieć. Nie możesz jednak tego rozpamiętywać, bo do niczego nie dojdziesz. Skup się na tym, co robisz najlepiej i w ogóle niczym się nie przejmuj.

Horoskop dzienny – Wodnik

Przemówi dziś przez Ciebie nadwrażliwość. Możesz wszędzie dostrzegać wrogów, choć tak naprawdę wcale ich nie ma. Wymyślasz to sobie, bo masz wrażenie, że ktoś nieustannie Cię prześladuje. To niezdrowe podejście, spróbuj przedyskutować je z kimś, na kim Ci zależy.

Horoskop dzienny – Ryby

Odnajdziesz w sobie sporo energii. To właśnie dzięki temu powierzone Ci zadania wykonasz z taką łatwością, czym wzbudzisz zdumienie, a może i zazdrość wśród współpracowników. Skup się na wykonywaniu swoich obowiązków i nie oglądaj się na innych – to najlepsze, co możesz zrobić.

Więcej o:
Copyright © Agora SA