Horoskop roczny na 2024 rok - Lew. Jaki będzie rok 2024 dla Lwa? Co Cię czeka w nowym roku?

Horoskop roczny na 2024 - Lew. Początek nowego roku będzie dla Ciebie bardzo pomyślny. Nie tylko znikną Twoje problemy finansowe, ale wybierzesz się też w prawdziwą duchową podróż. A jak potoczą się kolejne miesiące? Sprawdź horoskop.

Nowy rok zapowiada się naprawdę dobrze, w pierwszym kwartale Gwiazdy przepowiadają Ci dobrą passę w interesach. Prowadzisz własną firmę, a może jesteś franczyzobiorcą? Do maja możesz zarobić naprawdę dobre pieniądze. Twoja pewność siebie wzrośnie i ludzie będą chcieli Ci zaufać. Po maju unikaj podejmowania kluczowych decyzji, a jeśli zajdzie taka potrzeba skorzystaj z porady eksperta. Na wiosnę spadną na Ciebie sprawy spadkowe, porządkowanie dokumentów dotyczących gruntów i nieruchomości po przodkach. Przy okazji odkryjesz rodzinną tajemnicę, która była skrywana od pokoleń. Ważne jest to, aby ten sekret nie wyszedł poza rodzinne kręgi, jeśli tego nie uszanujesz, możesz zaszkodzić sobie i swoim bliskim. Gra będzie toczyć się o wysoką stawkę. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na 2024: Lew - kariera 

W sprawach zawodowych oprócz licznych sukcesów czekają Cię też podróże służbowe, być może nawet za granicę. Dobra passa czeka też Lwy zaangażowane w świat nauki, na tym polu odnotujesz duże osiągnięcia. Wraz z upływem kolejnych miesięcy poczujesz prawdziwy smak dużych pieniędzy. Z realizacją wszelkich innowacyjnych pomysłów warto poczekać do kwietnia, to właśnie w tym okresie na Twojej drodze stanie mentor, który wskaże Ci najlepszą drogę. Dzięki dobrym radom tej osoby zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. 

Horoskop na 2024: Lew - miłość 

W relacjach partnerskich wszystko będzie układać się pozytywnie, być może w tym roku Twoja rodzina nawet się powiększy. Problemem będą relacje z dalszymi krewnymi, Twoje gorzkie słowa odbiją się szerokim echem. Spróbuj być ponad wszelkie spory, warto dążyć do porozumienia. Pamiętaj też o tym, że należy dotrzymywać słowa, nie możesz ciągle zmieniać zdania, raz podjęta decyzja jest wiążąca. Nie martw się o pieniądze w tym roku, z pewnością Ci ich nie zabraknie. Choć wszczynając kolejne konflikty, możesz więcej stracić niż zyskać. Spróbuj zrozumieć drugą stronę, najlepiej będzie jeśli spotkacie się w połowie drogi. 

Horoskop na 2024: Lew - zdrowie 

Nerwy związane z zawrotnym tempem życia odbiją się negatywnie na Twoim zdrowiu. Stres, liczne konflikty to wszystko Ci nie służy i nie jest tego warte. Postaw na przejrzyste relacje i staraj się nie angażować w żadne konflikty. Uważaj też na wszelkie stłuczenia, czy zwichnięcia. Kontuzja, która na początku może wydawać się błaha, zbagatelizowana z czasem będzie miała poważne konsekwencje. Nie odkładaj wizyty u specjalisty nawet jeśli wszyscy dookoła będą mówić Ci, że przesadzasz. Przede wszystkim ufaj swojej intuicji. 

Zobacz też: Które znaki zodiaku awansują w 2024 roku? My już wiemy! Sprawdź, czy Gwiazdy będą Ci sprzyjać w nowym roku

Więcej o:
Copyright © Agora SA